Stelutze de ianuarie-februarie 2007 (52)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns criss68 spune:

mromanita, esti bine venita si mai tarziu, sa-ti traiasca flacaul si sa te bucure toata viata. Din pacate nu prea mai stam pe aici, daca vrei sa ne gasesti pe toate trimite cuiva din lista de mamici un mail - gasesti la profile, si vei afla mai multe.

Pana una alta urez stelutelor si mamicilor de stelute care poarta nume de flori LA MULTI ANI cu ocazia floriilor, anticipate de mine ca sa nu uit.
Multa sanatate puiutilor!

Pupam mamicile si bebicii!

criss de Ligia (26.01.2007)
Aici ne laudam cu pozuci

Cat de mari am crescut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Haricleea spune:

Scumpele mele,ce dor imi era de voi!!!!Va rog din suflet sa ma iertati ca nu am mai scris insa nu mai am calculator.Acum sunt la o vecina care a venit din Italia!!!va rog sa ma credeti ca nu v-am uitat pe niciuna!!!Si-mi este asa de dor de voi....Offf si prietena mea are numai muzica d-asta de ma pun pe plans ca s-asa sunt eu vai mama mea1!!
Il cresc singura pe David si nu ma ajuta nimeni,sotul vine doar 3 zile pe luna acasa si e asa de greu,offff!!!am o viata sa va spun,scumpele mele am intrat asa pe nerasuflate si accesand forumul mi-au dat lacrimile amintindu-mi cum ne sustineam noi gravide,cate emotii si cate lacrimi de fericire dar si de emotii atunci cand una dintre noi nastea!!!Sa stiti ca nu-mi este usor si trae greu m-am descurcat insa am razbit,ma mut in casa noua iar sotul o sa-mi aduca din rusia laptopul ca sa putem sa reincepem comunicarea daca ma mai acceptati.Tot odata imi este asa de greu e cumplit sa fii singur si numai david imi da putere pt a doua zi!!!
Va sarut pe toate.
Am o mica problema cu Daconst daca mai intra pe forum si cu ililimic parca ea e din mangalia?o scuze dar am uitat.va rog din suflet sa imi dati un sms cu nr voastre de telefon sau un mail ca sa va contactez,daca se poate.in adresa noastra gasiti nr meu de telefon.Va multumesc si sper ca nu v-am plictisit!!!
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss68 spune:

Haricleea, ce bine imi pare ca mai aud de voi! Ma bucur ca in ciuda tuturor greutatilor ai razbit. Nici nu se putea altfel. David e acum baiat mare si deja te intelegi altfel cu el. Poate mai nazdravan acum, dar altfel decat cu un bebelus.
Activeaza-ti te rog PM, sau da-mi adresa de mail sa-ti spun cum le gasesti pe fete.

Pupam mamicile si bebicii!

criss de Ligia (26.01.2007)
Aici ne laudam cu pozuci

Cat de mari am crescut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Haricleea spune:

Scumpa mea,nu pot scrie mult.David urla pt ca l-ammn lasat cu nasa si el nu sta decat ciu mine.am venit pana la prietena mea pt ca ea mi-a facut si miue niste cumparaturi.PUP toate fetele!adresa mea este gaby_p22@yahoo.com,multumesc mult!!!poate ca nu va mai scriu,Un paste fericit!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonylexa spune:

HRISTOS A INVIAT!
Ce mai faceti fetelor?
NU am mai intrat pe forum de atatea luni ca parca au trecut ani!
Am fost ocupata, ne-am mutat la curte, totul a fost nou pt mine....eram obisnuita sa stau la curte in concedii/week-end-uri si dintr-o data m-am lovit cu capul de......pragul de sus:multe lucruri de facut, multe schimbari psihice mai ales.
Daria e mare, are deja 1 an si aproape 3 luni ,alearga si ma tin dupa ea.....ca sa salvez cainii (avem 3 caini in curte) pt ca ii trage de coada sau alearga dupa ei saracii de le ieie limba de un cot...........alearga si rade in hohote!
De Paste i-am luat cadou ......o masina!E baietoasa , ii plac masinile, bine-bine ii plac si jucariile de plus, mai ales cuburile si formele care se baga in galetusa (stea, trunghi, stiti voi la ce ma refer), doar ca se plictiseste repede de ele
nu mai stiu cum se baga pozele (am imbatranit si eu!) ca tare mult as vrea sa va arat ce mai face printzesa mea!

----------
tonylexa - mama de Ana Daria (10.02.2007)

Mergi la inceput