Stelutze de ianuarie-februarie 2007 (52)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puiut85j spune:

Buna fetele.
Eu stiu ca am activat PM-ul,dar...?
Mai incerc odata.Daca nu se activeaza va rog spuneti-mi voi cum ,ca poate nu stiu eu.
Nici Irina mea nu merge inca la 11 luni si mai vine cate o vecina "draguta"si spune?:"dar nu merge inca?Al meu copil mergea de la 9 sau 10 luni"
Sotul meu se enerveaza teribil cand vede ca ii compara cineva copilul cu altul "mai zmeu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magda20 spune:

Salut dragutelor,
Ce mai faceti?
Noi suntem bine. Nici la mine Sara nu merge desi are aproape 11 luni. Mai are timp suficient. E din ce in ce mai haioasa. Marea problema e ca nu sta singura in camera nici un moment. Unde sunt eu acolo e si ea.
Va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monicutz spune:

Nu va faceti probleme fetelor cu mersul! Au timp.
Aici in toate cartile si toti dr spun ca perioada in care incep sa mearga variaza de la 8 luni al 18 luni asa ca stati linistite!
Fiecare copil evolueaza in ritmul lui.

Va pup,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magda20 spune:

buna

Ce frumos ninge in bucuresti acum. E superb.
Ieri Sara a facut primii pasi singura Ne-a emotionat vazand-o cum se chinuia sa-si tina echilibru si sa mearga cat mai mult singura. A inceput sa mearga la 11 luni fix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

pe 13 decembrie, la 10 luni si 4 zile mateiutu a facut primii pasi singurel!!! vad ca de atunci exerseaza de zor, dar nu face mai multi pasi legati deodata...face 1-2 pasi de mai mutle ori..poate stiu mamicile mai experimentate din faza asta cat mai dureaza pana alerg dupa el!!!




meg,dematei(9.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

La multi ani, Marc Alexandru, bebe de Dianarus78!
La multi ani, Rihanna Nicole, bebe de Romaria!
Sa cresteti mari si sa fiti sanatosi!

Felicitari Megbeng! Si totusi, nu vrei sa vii si tu in casuta noua? Daca da, da-mi un semn pe messenger (Id-ul e loremunteanu).


Loredana Roni-Cristian 08.02.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mediterana spune:

sarbatori fericite tuturor mamelor si bebelusilor decembrie 2006, ianuarie si februarie 2007!
Imi aduc aminte cu drag la forumul de anul trecut...deja aveam primele mamici! Liuda, Daconst, Ylilimic si toate celelalte fete mi-e tare dor de voi!
sanatate, bucurii, Craciun fericit! La multi ani tuturor bebelusilor vostri care incet, incet implinesc 1 an!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

Fetele, Sarbatori fericite si pupici pt toti bblusii!!!!

eu incerc sa savurez la maximum vacanta de Craciun, sa stau cu Eva cat mai mult, cu ambele de fapt, mai ales ca de 3 saptamani am inceput serviciul - nu spun ce sentimente ma incearca,uneori. si desi stiu ca am luat decizia cea mai buna dupa mintea mea, pt toata lumea, din mai multe puncte de vedere, tot ma incearca remuscarile, ca nu i-am acordat bblusei mai mult timp din viata mea. asta este..

tu Meg, cum te impaci cu ideea? cand incepi?

Va pupam si Un an nou cat mai fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magda20 spune:

Sarbatori fericite! Craciun frumos si imbelsugat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiut85j spune:

SARBATORI FERICITE,IMPLINITE.LINISTITE.
LA MULTI ANI


Mergi la inceput