cautam nasi de cununie

cautam nasi de cununie | Autor: PIDANA

Link direct la acest mesaj


Am aflat de putin timp ca vom fi parinti si ne-am zis ca ar fi cazul sa oficializam relatia noastra, sa intram in randul lumii cum se spune. Problema e ca nu am gasit nasi, nimeni din cei intrebati nu au acceptat din diverse motive.
Mi se pare cam ciudat sa caut nasii pe net, dar incercarea moarte nu are.
Noi avem 28 respectiv 29 ani, suntem din Bucuresti. Ne-ar placea ca nasii sa fie de varsta apropiata, sa fim compatibili, in rest nu avem pretentii prea mari. Pentru botez am gasit nasi (avem oferte)asa ca nu avem pretentii sa fie si nasi de botez

Dana si bb 7+

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns april spune:

De ce nu incerci la verisori, frati? Unii tot o sa accepte. Sau matusi, unchi? In ziua de azi cam greu cu nasitul....doar daca n-ai ce face....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PIDANA spune:

iti dai seama ca am fost destul de disperata fiindca nu am gasit nasi(o fi un semn )si am postat aici.

Dana si bb 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Cea mai buna solutie e sa va luati prietenii cei mai buni si sa le propuneti sa va fie nasi si sa platiti voi toate cheltuielile. Hai sa fim sinceri, lumea fuge de nasit pentru ca sint cheltuieli mari-luminari, flori, biserica, cor, cadouri etc. Daca aveti niste oameni care sa va fie dragi si sa vreti sa-i aveti linga voi toata viata, platiti voi si ati rezolvat problema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinsonia spune:

Off topic; as cunuca si boteza cu drag, dar nu sunt casatorita.
Si nu cred ca se va intampla niciodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

quote:
Originally posted by sorinsonia

Off topic; as cunuca si boteza cu drag, dar nu sunt casatorita.
Si nu cred ca se va intampla niciodata.



Ce e cu pesimismul asta crunt?

Pozici superbe! The Cutest Babies! Zambiti, va rog! Un clic pour la forêt
I could give up chocolate but I'm not a quitter...
Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


Sonia dar poti sa botezi. Nu e nevoie sa fii casatorita. Insa nu spune niciodata, niciodata.

eu - Ina

- puiutul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iael spune:

Poate le propuneti celor care s-au oferit sa boteze , cununia fiind de fapt prioritatea voastra .

Mergi la inceput