Info despre gradinita 41 sau 111 (Dr. Taberei)

Info despre gradinita 41 sau 111 (Dr. Taberei) | Autor: george_rc

Link direct la acest mesaj

As dori sa aflu mai multe detalii despre gradinitele 41 si 111 din Dr. Taberei, care am descoperit in week end ca sunt foarte aproape de unde locuim noi.

Este cineva care are bb-ul acolo, sau care a auzit cum sunt gradinitele respective?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns martuta spune:

Buna, George
Abia acum am vazut anuntul tau. Eu am o fetita la grad. 41 inca de anul trecut. Inscrierile pentru anul care vine s-au facut pe 16-17 iunie. Daca vrei sa intre bb-ul tau acolo, ai nevoie de "interventie speciala" (asa am facut si eu) in ianuarie a.c. Pentru un copil prescolar e important sa invete sa se joace cu alti copii, dar si educatoarele sunt importante. Iti spun din experienta, pentru ca eu am schimbat grupa fetitei din cauza lor. Daca vrei, poti merge sa le vezi sa-ti formezi o parere. In general, atmosfera e placuta, e curat si mancarea este buna. Noroc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns george_rc spune:

quote:
Originally posted by martuta

Buna, George
Abia acum am vazut anuntul tau. Eu am o fetita la grad. 41 inca de anul trecut. Inscrierile pentru anul care vine s-au facut pe 16-17 iunie. Daca vrei sa intre bb-ul tau acolo, ai nevoie de "interventie speciala" (asa am facut si eu) in ianuarie a.c. Pentru un copil prescolar e important sa invete sa se joace cu alti copii, dar si educatoarele sunt importante. Iti spun din experienta, pentru ca eu am schimbat grupa fetitei din cauza lor. Daca vrei, poti merge sa le vezi sa-ti formezi o parere. In general, atmosfera e placuta, e curat si mancarea este buna. Noroc.


De ce e nevoie de interventie speciala? Noi oricum vroiam sa mergem sa vizitam gradinite, insa 41 chiar ca e cea mai aproape de noi... (in spatele blocului)

Mergi la inceput