Stelutze de ianuarie februarie 2007 (49)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maryela spune:

Cam brunetica, intr-adevar....
Pacat ca nu putem sa ne vedem inainte sa cumparam....Asta e...


Marilena si www.flickr.com/photos/mamicile_ianfebr2007/sets/72157600638802615/" target="_blank">cel mai dulce bebe, MIHNEA- GABRIEL ( 24 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maryela spune:

Saru`mana Cristiana. As fi facut si alte incercari dar mi-a fost teama ca nu o sa ma mai vedeti deloc....

Marilena si www.flickr.com/photos/mamicile_ianfebr2007/sets/72157600638802615/" target="_blank">cel mai dulce bebe, MIHNEA- GABRIEL ( 24 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

quote:
Originally posted by Maryela

Cam brunetica, intr-adevar....
Pacat ca nu putem sa ne vedem inainte sa cumparam....Asta e...


Marilena si www.flickr.com/photos/mamicile_ianfebr2007/sets/72157600638802615/" target="_blank">cel mai dulce bebe, MIHNEA- GABRIEL ( 24 ianuarie 2007)



Ar trebui sa le propunem adminilor sa puna si un preview... am sta cate-o zi in "cabina de proba"!

Ajutati-i pe micutii www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia, Darius si Edi!

cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

era un subiect pe tema asta. nu stiu , cred ca "e grele" sa faca un "priviu" inainte de a da comanda de trimitere.

Helenutza + Horia Constantin (18feb2007) =



ALAPTATUL HELPLINE


cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

Io, acuma, ma intreb ca proasta-n targ: daca vreau sa-mi pun un "pardesiu" albastru peste "costumul" verde, ce iasa?

Ajutati-i pe micutii www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia, Darius si Edi!

cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mamicile spune:

auelu...

hai bine v-am gasit

ca ma apucam si eu de facut un nou capitol

Si in alta ordine de idei daca vorbiti de mesajele trasnmise ...este un buton vizualizeaza pe care daca il accesezi poti vedea cum iti apare postul

..sau vorbiti de altceva

ALinuk

revin mai pe seara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

Pai cu ce-o fi mai greu decat "priviu"-ul de la postari? Noa, nu-s io cu astea.

ADELA, cam urat ca te-a refuzat atat de categoric mama ta. Chiar imi pare rau.

Ajutati-i pe micutii www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia, Darius si Edi!

cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

ALINUK, al treilea capitoooool 49?

Noi vorbim de magazinul de puncte, ca nu poti sa-ti "probezi" hainitele colorate, sa vezi cum iti vin...

Ajutati-i pe micutii www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia, Darius si Edi!

cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maryela spune:

Cristiana, cred ca poti sa-ti pui pardesiu nou...ca doar nu s-or combina culorile....

Marilena si www.flickr.com/photos/mamicile_ianfebr2007/sets/72157600638802615/" target="_blank">cel mai dulce bebe, MIHNEA- GABRIEL ( 24 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

Alinukaaaaa eram 3 pe un capitol daca mai faceai si tu unul mai, mai, cata harnicie azi!
vorbeam ca Maryela si-a colorat id-ul si nu a avut priviu si e nemultumita cum a iesit. si eu la fel, si multa lume la fel. asta e!

Helenutza + Horia Constantin (18feb2007) =



ALAPTATUL HELPLINE


cresc

Mergi la inceput