Ce stiti despre restaurantul Picadilly- Bucuresti?

Ce stiti despre restaurantul Picadilly- Bucuresti? | Autor: crisanti

Link direct la acest mesaj

Buna,

a facut cineva nunta acolo? ce impresii ati avut?

noi am vizitat zilele trecute si inainte de a ne hotara voiam sa verificam ca nu au existat experiente neplacute

Multumesc
Cristina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns genusa spune:

Buna,
Eu am fost doar sa mananc acolo si mi s-a parut un loc dragut si mancarea buna.Gradina deosebita.
O prietena de-a mea a fost la o nunta acolo si s-a intamplat un eveniment f neplacut.Erau in salonul de sus si o fetita a iesit pe balcon-care avea si o scara(ma rog nu mai tin minte exact)care s-a prabusit si copilul a ajuns la spital intr-o stare destul de grava.
Asta a fost anul trecut si probabil ca au remediat ce era de remediat dar eu iti spun doar ca pt ca ai intrebat de experinte neplacute(probabil ca te refereai la mancare,chelneri etc dar eu iti spun ceea ce am auzit).Sper ca alte persoane sa iti dea amanunte despre alte aspecte.

Numai bine,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Localul e ok, chelnerii sunt ok. Acum ca te fura sau nu, asta nu mai stiu (ca asta te interes probabil...dar oricum toti te fura intr-o oarecare masura..)
Eu am decorat mai multe nunti acolo anul asta si parerea mea e un foarte buna. Ce nu mi-a placut mie acolo e ca nuntile sunt in salonul de jos, iar in salonl de sus se putea lua masa. Ma rog, erau intrari separate dar asta nu mi-a placut. Oricum de la miri am inteles ca au fost multumiti.

Mergi la inceput