Limo...de la Biborteni

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

am ajuns si eu astazi prin mega de pe mihai bravu...tot raft gol si numai eticheta ,,,am intalnit un baiat care punea sticlele pe raft, l-am luat la rost ...si cica, pare-se ca nu aduc cantitati mari, si cum aduc se si termina ...de fapt, se si observa ca locul pt Limo era foarte mic in comparatie cu restul marcilor...mai am un mega in vizor... ....sper sa fie cu noroc

Luisa, serios acu'...ti s-a parut atat de acra? ...imi pare rau ca nu iti place...deh...e vorba de gusturi, nu?

Balbina, crede-ma...e buna rau ....si pulpa face totul , nu-i asa annes? ...de fapt, trebuie sa te convingi...scriem la Biborteni sa furnizeze mai multa Limo in supermarketuri .... pt poftele gravidusselor ...si tot iti potolim setea/curiozitatea

ah, era sa uit...Iubika, eu am baut in Neptun, pe plaja, la terasa Gloria (e una constuita din lemn si cu acoperis de stuf, imediat - sau la cateva terase, nu mai stiu exact - dupa terasa aia shmekera in alb&negru, cu canapele de piele alba si cu paturi, cu separeuri...cu nebunii ....).....


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Balbina, nu mai astepta sa se aprovizioneze supermarketurile ca poate nasti pana atunci . Dute la IKEA, acolo gasesti sigur (merge super cu somon cu lamaie )si poate iti mai vin si idei pentru camera copilului

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007)
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">http://www.helpsonia.com/povestea-sonieiAjutati-o pe Sonia !/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LuisaTL spune:

Buna,

Fetelor, nu stiu ce sa zic, cred ca e chestie de gust. Dar mie mi se pare exagerat de acru. E bun sa-l bei atunci cand ti-e rau, greata. Imi place si mie sucul de lamaie (gen Fanta de lamaie), limonada proapspat facuta, dar Limo asta e din cale-afara de acru. Nu va suparati pe mine, va rog!
Acum eu nu-nteleg cum de nu se gaseste prin magazinele din Bucuresti, ca la noi e pe toate drumurile.

Luisa, mami de Dorothy (24 nov 2004)]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Luisa, poate la voi se gaseste pentru ca nu se cumpara. E clar chestie de gust. Mie mi s-a parut mai dulceag decat fanta de lamaie, si mie nu-mi place lamaia nici in ceai.

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007)
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">http://www.helpsonia.com/povestea-sonieiAjutati-o pe Sonia !/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

dicirstea, ce misto ai spus-o ...m-a distrat la maxim ...hihihi....

Luisa, categoric e chestie de gust...uite eu, de exemplu nu pot sa beau fanta de .... portocale si pace!..mi se pare asa brrr....nashpa rau de tot ... (in schimb imi place aia cu soc si lamaie....)
si, la fel...totusi, mi se apre mai dulceaga decat fanta cu pricina...

pana una alta....daca nu gasim..si nu gasim..in Bucuresti...macar stim in ce oras gasim sigur...cati km sunt pana la Tulcea?


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LuisaTL spune:

krelia, sunt vreo 300 km si ceva pana la Tulcea.....

Dar...din cate vad eu meeerita sa bateti drumul! Faceti un stoc pentru mai mult timp in cazul in care nu se mai gaseste in capitala

Luisa, mami de Dorothy (24 nov 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Wauuu...uite o idee de "bisnis"...ma fac distribuitor de limonada...

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

mariusule,

eu livrez lamiile ptru limo.


balbina,

ce graviduta harnicuta ,inca mai bucataresti? tot citesc sa vad ce dulce bun ai mai facut ,eu sunt o amanta a dulcurilor dar cu bebitul meu acum nu am timp decit ptru dulciurile lui nu si ale mele..asa ca ma delectez cu ale tale.dupa ce vad fotogarfiile ma sterg la gura beau apa shi zic ..ce buuuun

monica mami de print

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickyfilip spune:

azi de dimineata am luat din carrefour orhideea la pet-uri de 1.5.


ieri la ikea toata lumea avea pe masa cel putin o sticluta de limo, cred ca o sa devina noua psihoza nationala :))

vine bebe la vikysor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

O masa era a mea ! Eu nu mai merg in Orhideea ca nu incap cu caruciorul acolo , iar in cele mai spatioase nu au.

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007)
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">http://www.helpsonia.com/povestea-sonieiAjutati-o pe Sonia !/url]

Mergi la inceput