Dna dr Maria Martin

Dna dr Maria Martin | Autor: ancka

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor!

Sunt printre voi fete care sunt pacientele doamnei doctor Maria Martin de la Medicover? Doamna doctor Petrache, care m-a consultat pana inainte de a ramane insarcinata este foarte aglomerata iar eu nu prea mai pot sa astept o luna (si ceva) de la data la care sun pt programare pana la vizita efectiva. Stiti si voi cum este cand ai o problema si vrei sa stii cat mai repede ce este. Asa ca mi-am facut programare la dna dr Martin. As vrea sa stiu daca a mai fost cineva la dumneaei, astept orice pareri de la voi si va multumesc mult.

Anca


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancka spune:

Nu stie nimeni nimic de dna dr Martin?

Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andre77 spune:

Buna,
Eu am fost de cateva ori la d-na Martin Maria, este tanara si tare draguta , dar nu stiu cata experienta are. Depinde si in ce problema te duci. Eu sunt insarcinata , am 11 sapt si dupa ce am fost la ea si mi-a pus un anumit diagnostic, am mai fost la Dr Suciu si la Dr Lemnete sa vad ce parere au si ei. Mai bine nu ma duceam..cate capete atatea pareri..oricum ea a avut dreptate, mi-au dovedit-o analizele ulterioare..
Tu tot cu bebe ? Am inteles ca colaboreaza cu Spitalul Cantacuzino, dar nu stiu in ce masura, poate lucreaza si acolo..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancka spune:

Multumesc pentru raspuns.
Pana la urma am fost azi la dr Iliescu. Sa inteleg totusi, ca pentru alta data, dr Martin poate fi o optiune buna, nu? Daca din 3 pareri diferite, a dumneaei a fost cea corecta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrei_7005 spune:

A nascut cineva la Dna doctor Maria Martin de la Medicover/Cantacuzino? Care au fost impresiile? Am gasit cateva informatii despre dansa (toate numai de bine), dar foarte putine detalii despre o nastere (cum a urmarit sarcina, cum a decurs nasterea, care a fost atitudinea, etc.).

Orice detalii sunt de folos. Multumesc!

Mergi la inceput