Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (208)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Acum ma gandeam la Maraki...ca nu a mai intrat demult...da mult dureaza pana ii pui aia netul.
Dani doarme de la ora 13, in sfarsit a reintrat la programul normal, de 2 sapt numai aiurea i-a fost programul. Azi dimineata s-a trezit la 8.45 pe cand la munte si mare la 7 era sus si la maxim 11 pica de somn.
Merg sa mancam si mai tarziu iesim pe undeva ca avem de impartit cadouri ca toate sunt aici in asteptare .
O dupa masa placuta tuturor.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

off cand aud de ore din astea matinale ma apuca depresiua ca tare am suferit ca BIANCA se scula dimiineata de cadeam rupta la pranz si mi dadeam ziua peste cap pe cand STEFAN.....sa poti sa dormi cat el

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefanhttp://www.dropshots.com/cosmi1975

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Noah sa mai zic ceva..
Cosmi la mine a fost invers..cand era Sandra mica dormeam pana pe la 10 mai ales la varsta asta si nu ma trezeam noaptea la ea, nu am stiut ce sunt alea dureri de dinti. In schimb la Dani am simtit fiecare dinte sau masea cu treziri noaptea de cateva ori. Oricum ora lui de trezire e cam 8 in general + sau - 30 min.
Dani are 8 dinti si 3 masele, acum sta sa ii iasa maseaua nr 4 deci iar ma asteapta treziri noaptea
.
Giova..asteptam poze cu freza cea noua.


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Din octombrie Dani merge la cresa, nu stiu daca sa ma bucur sau sa . cred ca va plange cu lacrimi de crocodil dupa noi pana se adapteaza, mai ales dupa taicas-o ca e tato-dependent
As putea sa il tin si acasa ca Nelu si maica-mea pot sa il creasca dar eu sper ca la cresa va invatza mai multe si se va socializa. Sper ca va fi spre binele lui.
Chestia nasoala e ca pana la ora 8 trebuie dusi copii si el daca se trezeste la ora aia normal...o sa ii stric programul..Of of..mai sunt 2 luni................
Sandra a mers la cresa la 2 ani cand m-am dus si eu inapoi la servici si nu mai foloseam scutece nici ziua nici noaptea. La el cu scutece e mai naspha

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

MARAKI VA AVEA NET DIN 3 AUGUST ,CHIAR AM CORESPONDAT OLEAK AZI DIMINEATZA PRIN SMS-URI

MONI SI DIANA (01.01.2006)www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> FILMULETZE 4
www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> FILMULETZE 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

BIANCA daca ar fii dupa mine nu l as duce la cresa decat daca n as avea cu cine il lasa macar cateva ore....este prea mic sa l ia greutatile ...de ecemplu ptr MARCO al GIOVEI a fost superok ca a luat decizia cand era f mic pt ca n a suferit dar la 2 ani cam nasoala a experienta....

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefanhttp://www.dropshots.com/cosmi1975

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

fetelor a innebunit sotul meu

cand am fost acu la mare ne am inatlnit si cu o verisoara care era disperata dupa pisici si 3 ore asta am discutat, gabi tot ii zicea ca pisice nu i plac ca au ceva malefic...o sicana....a si zis ca i lipseste verisoarei o doaga.......acu 10 minute ma suna si mi zice ar vrea as mi ma intrebe cva (avea o voce grava)si mi incepe sa mi zica ca dim cand s a dus la birou i a aparut o mata in cale si s atinut dupa el a intrat in firma sta numai dupa el nu vrea la nimeni.....eu pisoi ........si daca ,,,pot sa l aduc acasa,,,,am ramas socata........sunt si acu socata.........eu ce sa i zic adu l ca sa nu l supar ,,,,bine dar intai ma duc sa i cumpar de mancare,,,,,cred fetelor ca l a blestemat verisoara sau s a tacanit rau de tot

cand o auzii mama ne da naiba de se scutura casa,,....nu stiu ce om face

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefanhttp://www.dropshots.com/cosmi1975

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

TOCMAI AM PRIMIT MAIL OFICIAL,DE LUNI SUNT IN CONCEDIU 3 SAPTAMANI . S-ar putea sa mai vin luni ,eventual marti sa mai termin ceva (si in plus vreau sa le compensez cu niste zile de dupa deci 27-28 aug sa pot sta la munte lejer).
Abia astept

MONI SI DIANA (01.01.2006)www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> FILMULETZE 4
www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> FILMULETZE 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

COSMI
BRAVOOOS si eu vreaauuuu mi-e tare dor sa am o pisicutza macar ...

MONI SI DIANA (01.01.2006)www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> FILMULETZE 4
www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> FILMULETZE 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

DOAMNE MONI sa vezi ce balamuc trag eu cu pisica ,,....bibi o sa fie o fericita iar stefan o s o smotoceasca de numa...n am avut animal in casa pana cau chiar daca bibi ii mai zicea cateodata ca vrea un catel, pisica ceva........ce m oi face habar n amasta imi tb mie acu????????nu ca sotul a luat o razna pe bune

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefanhttp://www.dropshots.com/cosmi1975

Mergi la inceput