Albinute & bondari de martie-aprilie (19)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dani7asi spune:

Va multumesc mamicilor ptr raspunsurile voastre promte!
Adevarul e ca nu prea am "chinuito"pe burta, asa des ,sa ridice capul.de tinut si-l tine dar nu prea mult timp si am vazut alti copii mai mici care si-l tin teapan,teapan.
nu imi mai fac griji si oricum vineri mergem la pediatru ptr vaccinul de 4 luni!
(adevarul e ca e cam puturoasa si comoda)

comorile melesi..eu...Daniela


"Cine e canicula asta dom'le ?Pe el nu-l omoara nimeni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by iuliana_2007

Salutare stup.
Am mai facut astazi niste poze ca trebuie sa avem multe amintiri frumoase.

pot sa stau in fundulet putin singura

Are asa de multa energie,vrea sa stea numai ridicata sa vada ea tot si ma gandesc ca este prea mica ca sa o las sa stea in fundulet intre perne.Se enerveaza ca sta culcata dar nu am ce sa-i fac.Ma gandesc la coloana ei si inca nu este momentul pt a sta in fundulet.


"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."


poze



Ce dulcica-i ea cum sta de serioasa la poze......sa-ti traiasca e o dulceatza




Carmina de MARIA CRISTINA 8 martie 2007

Luna 5

Luna 4
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/75683/ticker2.png%22%20border=%220%22%20%3E%3C/a%3E" target="_blank">Varsta Criss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sherbi spune:

fetelor, eu am cod albastru in casa. am in permanenta picioarele inghetate din cauza aerului conditionat.
in schimb afara e nenorocire. am fost sa-mi schimb pasaportul si sa-l pun si pe bb si slava domnului ca mai traiesc. bineinteles ca s-a luat lumea de mine ca de ce ies cu bb pe strada. n-am avut incotro...puteam s-o sun pe mama sa fuga de la servici o juma de ora, dar sunt suparata pe ea...a uitat sa ma sune sa-i ureze lui david "la multe lunishoare!" asta e...mi-am pregatit o pledoarieeee

nici david nu-si sustine capul bine. cred ca din cauza ca nu l-am pus pe burta deloc.

saracutzul arata groaznic...am iesit aseara la terasa si nu i-am pus plasa pt. ca nu era aer deloc si m-am gandit ca sigur face sauna...si acum e cu fatza bubuita de tantari.

karra o sa te votez cand incepe campania. chiar ai o poza super reusita si...sexyyyyyyyyy

Violeta, mami fericita de david alexandru (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

KARRA- inca nu poti fi votata. Mai reaminteste-ne sa te votam cand permit astia.

Suzy- merci

Mariuca nu mai e asa cuminte. azi nopate s-a trezit de f multe ori. Nu-i era foame sau sete. ea vroia sa se joace. rade cu gura pana la urechi. Eu nici nu-i vorbeam. Dupa vreo ora se culca. Mai dormea putin si iar. Sunt franta. Cu mancatul nu se omoara. Prefera oarecum piureul dar mai degraba ca e ceva nou si o tine ocupata. Azi a reusit sa ma murdareasca si prin par cand a tras mai tare de lingurita. Nu mai am asa mult laptic. adica nu mai am de aruncat ca pe vremuri. Mai rau e ca mariuca iar papa haotic si uneori am impresia ca raman fara. Mai am depozitul din congelator daca e nevoie dar nu stiu de ce a scazut asa brusc lactatia. O fi tot de la caldura.

Ieri a reusit sa-si suga degetul d ela picior si de atunci numai asta incearca sa fac. daca are sosete se enerveaza(nu sunt nebuna sa i le pun pe caldurile astea dar cand sta in patut se freca cu piciorusele de plasa aia si o data i-a dat sangele la un degetel si de atunci in patut sta cu sosete, nu avem ce face).

Aseara am iesit in plimbare la 21.30 dar am regretat. Era mai cald decat in casa.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

daca tot mi-am rascolit prin amintiri...uite si www.youtube.com/watch?v=apCasGyHmhk" target="_blank"> cum am sarit de pe turn

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by roxanici

daca tot mi-am rascolit prin amintiri...uite si www.youtube.com/watch?v=apCasGyHmhk" target="_blank"> cum am sarit de pe turn

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)



ce senzatii ai atunci cand sari?
banuiesc ca multa adrenalina...nu?
SUPER......

Carmina de MARIA CRISTINA 8 martie 2007

Luna 5

Luna 4
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/75683/ticker2.png%22%20border=%220%22%20%3E%3C/a%3E" target="_blank">Varsta Criss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

quote:
Originally posted by karra80

aici cum papam supica cu linguritza

Carmina de MARIA CRISTINA 8 martie 2007

Luna 5

Luna 4
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/75683/ticker2.png%22%20border=%220%22%20%3E%3C/a%3E" target="_blank">Varsta Criss




uau, Karra, in cat timp a invatat sa manance asa bine?...mie mi se pare ca inghite super

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by roxanici

quote:
Originally posted by karra80

aici cum papam supica cu linguritza

Carmina de MARIA CRISTINA 8 martie 2007

Luna 5

Luna 4
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/75683/ticker2.png%22%20border=%220%22%20%3E%3C/a%3E" target="_blank">Varsta Criss




uau, Karra, in cat timp a invatat sa manance asa bine?...mie mi se pare ca inghite super

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)



PAPA NUMAI CANDA RE EA CHEF.....CATEODATA MA DISPERA NA SCOATE TOT AFARA...SI TREB SA FIE CAT MAI LICHID.....PREPARATUL

Carmina de MARIA CRISTINA 8 martie 2007

Luna 5

Luna 4
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/75683/ticker2.png%22%20border=%220%22%20%3E%3C/a%3E" target="_blank">Varsta Criss

Mergi la inceput