Miresele anului 2006 (77)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anaanamaria spune:

buna dimineata miresici de 2006 si eu sun o miresica de 2006 (18 august )sper sa ma primiti si pe mine in grupul vostru chiar daca am venit mai tarziu.
Ana mamicuta de MIRIAM RIANA19.03 .2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by anaanamaria

buna dimineata miresici de 2006 si eu sun o miresica de 2006 (18 august )sper sa ma primiti si pe mine in grupul vostru chiar daca am venit mai tarziu.
Ana mamicuta de MIRIAM RIANA19.03 .2007




Bine ai venit Anaanamaria...normal cate primim!!!...am vazut ca ai o scumpete de bebelus. Sa va traiasaca!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

'Neata

Kitzy 5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Gata concediul... V-am citit pana acum, de asta scriu asa tarziu.
A fost frumos, ne-am prajit bine, ne-am balacit, ne-am odihnit si clar ca as mai fi stat, dar nu ma plang, e bine si acasa.
Azi dupa ce ajung acasa, am de bagat haine la masina, gramada, desi am mai bagat o tura sambata seara cand am ajuns.
Mai intru mai tarziu sa va pove mai pe larg, acum fug ca ma asteapta rapoartele, bata-le vina.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly bine-ai revenit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by kitzy

'Neata

Kitzy 5



ce s-a intamplat??? esti somnorici?!

Aly...ti-e clar, ca vi si spui tot, cum a fost vremea, plaja, soarele,apa etc... poate imi arati si o poza - doua ...promit sa fiu cuminte!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana, din pacate am probleme cu sarcina, crampe, sangerez de ieri, am vb cu dr, mi-a dat duphaston si repaus asa ca momentan is in concediu medical, sunt foarte demoralizata, nici prin gand nu-mi trecea ca o sa patesc asa ceva, joi ma duc la eco, dar cred ca totul e compromis. Sunt foarte supi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by kitzy

joi ma duc la eco, dar cred ca totul e compromis. Sunt foarte supi!



Kitzy nu vorbi asa...trebuie sa fi optimista, atat cat poti
...nu se stie niciodata, poate va fi bine.
Imi pare rau sa aud ca nu te simti bine...in ultimul timp numai lucruri din astea aud de la gravidute...colega mea are 14 sapt si se simte super naspa, abia vine la servici in unele zile...la cumnata-mea ii e rau pana si de la miros....offf doamne!!!

Tin pumnii la fetita, sa se simta mai bine...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana, merci mult dar nu e bine. Acuma vine k la ciclu normal doar ca e si cu cheaguri, cred ca se elimina. Asta e, ma consolez cu gandul ca pot ramane gravida, poate a 2-a oara va fi cu noroc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Oana, merci mult dar nu e bine. Acuma vine k la ciclu normal doar ca e si cu cheaguri, cred ca se elimina. Asta e, ma consolez cu gandul ca pot ramane gravida, poate a 2-a oara va fi cu noroc.



...eu inca iti tin pumnii...si inca mai sper sa fie totul bine.
E bine ca stii ca nu ai probleme si poti ramane gravida si...
... atat cat pot, te inteleg, si cred ca sufletul tau, sufera...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput