Gravidute&mamici de Timisoara (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Multumim Pussi

25+
Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

V-ati gandit vreodata cand vedeti vreo graviduta pe strada (mai nou) ca poate e una dintre fetele de la .Eu sincer DA. De obicei se intampla sa nu am contact vizual cu graviduta din fata mea ci sa ne masuram una la alta burticile din priviri

25+
Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinusa spune:

buna fetelor! pussi te rog sa ma adaugi si pe mine pe listuta:

UM: 11.12.2006; DPN: 21.09.2007; Dr. Craina Marius; Bega

inceput31

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Ank si restul fetelor..haideti sa ne vedem..sapt. viitoare!!! Eu una am legat adevarate prietenii cu ajutorul DC. In mai anul trecut am avut prima intalnire cu fetele de la FIV SZEGED si vreau sa va spun ca de atunci ne-am intalnit cam la 2 saptamani, deja ne cunoastem bine , stam cu orele la povesti As vrea sa repet experienta si cu voi!
alinusa te trece fata!

la ce Odisee e Alexi 22??? s-o trec pe listuta?? ea a deschis acest subiect



PUSSI 17+ MARA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

pussi eu am mai spus sa ne intalnim!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 23+ de bubulina Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Pussi multumim . Alexi 22 mai scrie si pe la mamici de iulie august 2007. Sigur o sa mai intre si aici, doar ea a creeat subiectul . O sa-i fac si eu o "chemare" . Pussi, o sugestie : pune lista de gravidutze intr-o anumita ordine. De exemplu, graviduta cu cel mai apropiat DNP in capul listei si apoi celelalte ordonate descrescator dupa DNP. Ce zici ? .

35+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

buna burticutze!
in primul rand va doresc sarcini usoare in continuare si bebei sanatosi si mancaciosi
m-am bagat si eu la voi desi nu mai sunt , dar vreau sa va spun ca am postat si eu un anunt in leg cu vanzarea unui carucior + scoica, graco aerosport plus, poate va intereseaza pe careva ... uitati aici
eu l-am folosit de la 2 saptamani pana acum, sunt f multumita de el, la inceput puneam scoica direct pe carucior si mergeam asa cu ea ... se inchide dintr-o singura mana, este f usor, are husa de iarna si husa de ploaie, iar scoica are baza care se tine in masina .... vand si scoica separat
daca va pot ajuta cu ceva , nu ezitati sa-mi spuneti
si daca tot va intalniti, poate va vedeti si cu noi, mamici de bebei de noiembrie decembrie 2006, ca si noi planuim o intalnire
am vazut ca vorbeati despre doctori, eu am fost toata sarcina la dr. Olaru si am fost super multumita, un om exceptional, ecografist excelent, iar aparatul pe care-l are e la fel de bun ca al lui cioata ... tarifele sunt mari, dar face toti banii, eu si cand o sa faca al doilea bebe, tot la el ma voi duce ... daca nu era el, probabil ca n-as mai avea-o pe bebe Oana acum, ca am avut o gramada de probleme: la 4 saptamani sangerari si sarcina nu era prinsa, la 4 luni desprindere de placenta, iar la 32 sapt. am avut preeclampsie cu tensiune de sarcina... si din momentul acela am stat la pat cu contractii la 5 minute pana la 39 de spatamani... dar important e ca am reusit sa duc sarcina pana la sfarsit si bebe s-a nascut mare si sanatoasa, si asta numai datorita lui
daca va pot ajuta cu ceva, informatii de orice fel, cu mare placere
o sarcina frumoasa in continuare!

Dia de Oana (29.11.2006)



poze OANA
luna a-7-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freya spune:

Pt. actualizarea listei de ne bagam si noi pe aici:

Freya cu Luca
UM: 08.11.2006; DPN: 15.08.2007; Dr. A. Cretu; Odobescu

Freya 34+ Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

quote:
Originally posted by Ank83

V-ati gandit vreodata cand vedeti vreo graviduta pe strada (mai nou) ca poate e una dintre fetele de la .Eu sincer DA. De obicei se intampla sa nu am contact vizual cu graviduta din fata mea ci sa ne masuram una la alta burticile din priviri

25+
Raul



Ba da de multe ori si mai ales senzatia e si mai ciudata cand si mamica la care ma uit se uita si ea lung la mine ... o situatie mai ciudata a fost pe Branco am intalnit o ne-am tot "masurat" din priviri de vreo cateva ori de imi venea sa merg la ea sa o intreb daca nu cumva scrie si ea aici

Otiliainceput 36+Laurentiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

pussi in principiu as fi de acord si eu cu o intalnire

Dia1609 eu una ma bucur ca ai trecut pe la noi si daca ai timp ai putea sa o faci mai des ca sa te putem "bombarda " cu intrebari sau pe unde va putem noi gasi aici pe forum

Otiliainceput 36+Laurentiu

Mergi la inceput