album personal???

album personal??? | Autor: vio27

Link direct la acest mesaj

Salut.
Va intreb si eu ca asa e mai sigur.
Cum pot sa-mi incarc in "profilul personal" poze? De fapt, in general pe acest site?


Merci mult.

Violeta si Vladut

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biankita spune:

chiar, cum?
shi eu sunt noua in zona

biankita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Da-ti un search pe forum ca s-a discutat de mai multe ori treaba cu pozele. Din cate stiu eu: va duceti in profil personal si dupa ce se afiseaza pg introduce-ti parola, apoi va apare pg info personala. Pe pg este un link in partea dreapta jos"Editeaza pagina la DC. com",apoi dati un clic pe Browse. Eu asta stiu. Daca va reuseste spuneti-mi si mie

Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Pentru poza de la profilul personal e asa cum spune Raluca;aveti grija ca poza sa nu depaseasca 60kb si sa fie imagine de tip gif sau jpg!Mai exista si un album personal unde puteti incarca 6 pozici mici(<30kb),dar momentan sunt probleme si asteptam inaugurarea unui nou format de album.Pana atunci folositi paginuta personala!

Irina & Veve cea cumintzica foc!
Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." (Shakespeare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alycia spune:

Deci nu merge chestia cu albumul de poze...și eu care mă chinuiam să-mi sară ochii din cap...cu păginuța personală m-am lămurit acolo am reușit. Vă pup !

multă sănătate și toate cele bune.Să creșteți mari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cretoiu A. spune:

Mie nu-mi merge nici la paginuta pers.Desi sunt toate jpg si au cel mult 40,9kb.Pe alt site au mers perfect.Oare de ce aici nu vor.LA inceput am avut poza cu bb. Sebi pe paginuta dar acum nu mai e.Help me !
Anto

ACretoiu
Un an nou plin de sanatate si impliniri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

Cum micsorez o poza pentru a o pune in albumul personal?

Eli de si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

S-au rezolvat problemele cu albumul?Sau n-am facut eu bine de nu reusesc sa-mi vad pozele pe care le-am pus in album. Poate imi spuneti cum sa le sterg, macar. La editeaza albumul imi spune ca am 6 poze si ca sa mai sterg din ele dac vreau sa mai pun. Dar Cum? Va rog, ajutati-ma.

Doamne ajuta cui saruta si sporeste cui iubeste

http://community.webshots.com/user/adrianacalin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

Se pare ca ceva nu e in ordine...incearca sa intri iarasi la poze...
Intradevar nu se vede nimic.

"Un sfirsit e un inceput..."

ella& laura,andrei,andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cosmina spune:

Da, si eu vreau sa stiu cum sa micsorez o poza pt. a o putea pune in album. Stie cineva sa ne ajute? Merci mult.

Pupici, Cosmina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by adita

S-au rezolvat problemele cu albumul?Sau n-am facut eu bine de nu reusesc sa-mi vad pozele pe care le-am pus in album.

Nu stiu daca problema ta mai e de actualitate,dar fotografiile tale sunt ok;adica se vad...

Irina & Vevemica & margica din burtica

Mergi la inceput