Colectia de toamna iarna 2005(140)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

NOKI, BAFTA!! Tinem pumnii!

Cami mami & Daria (02.01.2006)
www.flickr.com/photos/9027504@N08/" target="_blank"> Poze ....
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04cfdc1cfe02b5824f0c&skin_id=7" target="_blank">Un an plin de amintiri minunate! (filmulet aniversar)
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

[hia[ la cafea!!

Io sunt singura acasa si m-am dat jos din pat la 10 ca o 'duamna' ce sunt.

Am o lista lunga de facut si o sa incep cu bagajul.De unde ieri credeam ca nasc, azi m-am trezit cu gandul ca daca intarzii o zi peste termen il fac leu

Victor a ajuns cu bine la Cta, acolo i-a amenajat bunicu' groapa de nisip, topogan. L-am trimis cu "trici" - alias tici- cu tot.Ieri inainte sa plece a mai scos un cuvant nou: banane! banana nu zice, doar la plural

Pupam toata colectia, de doua ori gravidutzele!

Lavi- contzed placut!

Inca o data pupice pentru incurajari, si-au facut efectul!

Ile 36 si Victor ( 22 dec 2005)
AMR 04 sapt.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

la multi ani celor care isi serbeaza numele de SF Petru si Pavel!

Ilenutza nu prea sunt eu cu zodiile, dar e mai bine Leu decat Rac. Mai bine ptr el nu sunt asa sensibilosi ca racii.
V duce o viata de huzur, bravo lui!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

quote:
Originally posted by felicia74

V duce o viata de huzur, bravo lui!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)



nu m-am gandit!Sanatate Ilincutzei!

L-am si tuns cu masina la nr. 4, zici ca a scapat de la Jilava!

NCristina ai incurcat-o cu vanataia aia!

Ile 36 si Victor ( 22 dec 2005)
AMR 04 sapt.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Maria, Cami - multumesc pentru incurajari!Tocmai asta e problema, ca nu m-am spetit cu invatatul. Pe principiul ca ce nu-mi place nu prea pot invatza.

Dordia + Feli- voi avetzi carucioare ca al meu. Vi s-a tocit partea de cauciuc de peste maner? Ca la mine da, si a ajuns la partea de plastic de dedesubt. Ca sa se vada ca e muncita carutzul.





Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5

Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Buna fetelor si LA multi ani sarbatoritilor de azi!

Eu ma simt mai bine, m-am mai desumflat...si e ok.
Ce credeti ca a facut fi'miu aseara??? A mancat dintr-un castronel de pe masa singurel cu furculitza...varza calita cu mamaligutza. Ce i-a mai placut....

Noki tinem pumnii stransi dupa-amiaza!!!

Ilenutza... ce bine de tine ca te poti trezi la 10.00. Profita si odihneste-te!

Lavi concediu placut!!!



Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Cele 2 surioare, in final invingatoare "Dordia-Violeta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Noki mie nu mi s-a tocit deloc...si e si al meu destul de muncit dar...vad ca inca rezista...desi...la tona lui fi'miuy (14 kg)...a inceput sa cam scartaie un pic...!



Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Cele 2 surioare, in final invingatoare "Dordia-Violeta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Fetelor....maine dimineatza ma duc in Europa (Niro) sa ma uit la Babycare la triciclete...ca nu mai stiu de care sa ii iau...si pana la urma ...parca vad ca nu ii iau deloc si trecem direct la dat la pedale...!!!

Vre-un sfat ceva??? cele care aveti...imi dati si mie niste "tip-uri" cam la ce sa ma uit???



Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Cele 2 surioare, in final invingatoare "Dordia-Violeta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Dordia, criteriul nr 1 - sa fie cat mai fiabil manerul din spate. Adica sa-l poti dirija usor.
Apoi rotile preferabil din cauciuc nu din plastic. Dar de ce nu-l suni pe nenea ala de se ocupa de stand inainte de a bate drumul pana acolo? Sa-l intrebi daca au...plus ca stii ca e deschis pana pe la 13-14.

Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5

Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Hehe, vad ca tot pe-o unda suntem: si eu ma tot framant cu tricicletele, deja nu se mai poate fara .
Faza e ca mi s-a pus pata rau de tot pe unele din DE, super-solide, tabla, tot tacamul, si chiar bunute ca pret (inca aleg intre modelul de 35 Eu de la Ketter si cel de 60 EU :P), dar inca n-am rezolvat nicidecum transportul...
Aveti idee unde as putea calcula cat ar veni daca mi l-ar trimite cu posta?

Mergi la inceput