Gravidutze si Mamici de Cluj (5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

fetelor, o prietena incearca de 2 ani sa ramana insarcinata. ea merge la dr. Vesa Ioan. m-a rugat sa va intreb daca stiti careva ceva de el. ca ea tot il roaga sa-i dea sa faca niste analize sau tratament si medicul nimic. ar trebui sa-si schimbe medicul?
daca stiti careva ceva de 3D unde se face, cat costa, si numar de telefon, scrieti-i la mamicuta noastra
pupici la burtici si la bebiti
Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Da,Irlandezo, si dr. Stamatian are 3-4D la clinica Gine I. Suni la ei si-ti faci programare-daca vrei caut nr. de telefon!

Raluca 23+ si mami de Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Raluca, intr-adevar proiecte... Nu am racit insa s-a cam acumulat oboseala din ultima vreme mai ales ca ne si mutam... Sper sa fie bine! Spor la munca si sa iti faci un dosar super! Voi cum stati cu proiectele?

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/mBK7p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Raluca- din pacate nu este aer conditionat la Neo Gym, dar nu e foarte cald. adica e ok. poate au aer conditionat la Castellari?
pupici
Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

La Secretariat la Stamatian este 0264-450115. Tot la acest numar de telefon poti sa iti faci programarea pentru TT !!!

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/mBK7p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

OanaAlina- imi spui te rog ce inseamna TT? stiu ca a mai intrebat odata o graviduta de TT si eu nu stiu.
Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Mersi mult fetelor. Problema e ca ca stau doar o sapt. acasa, pana in 7 iulie . Probabil imi v-a fi foarte greu sa gasesc loc. Dar o sa sun sa incerc. Deci daca aveti nr. de telefon sa ma pot programa si adrese v-as fi f. recunoscatoare.


Noi 2 singurei

Cum creste pisoiul nostru 12+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Salut.Eu sunt aici!Nu am chef de nimic.Mi-e tare somn.Si cald....si fara chef de lucru...De abia astept sa vina mijlocul lui iulie,sa mergem si noi o saptamana la Belis.Ca la mare anul asta e interzis....
Meli eu vin azi la curs,cum sa nu.Imi place tare mult.
Oare Nico pe unde umbla,ca cam chiuleste!!!!
Ieri mi-am luat minge de gravida,imi place tare mult.Am umflat-o cu gura,iar apoi a venit sotul si a umflat-o mai tare.
Pupici la burtici!!!!

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel21+ Beatrice Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by antoni

OanaAlina- imi spui te rog ce inseamna TT? stiu ca a mai intrebat odata o graviduta de TT si eu nu stiu.
Meli



Eu cred ca e Triplu Test? Sper sa nu gresesc.

Noi 2 singurei

Cum creste pisoiul nostru 12+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Fetelor pe mine ma termina caldura, sunt eu oricum rea de cald, insa acum ma simt secata de puteri.

Iar mi-a mers burta fte nasol azi-noapte, am insomnii de 1 sapt, s-a trezit si Ana de la 12 la 2 faceam ture dormitor-baie... sunt terminata.

Eu dc nu sunt constipata, am diaree, asa le alternez de la inceputul sarcinii, insa azi-noapte m-am speriat pt ca a si durat mult, ma durea burta cumplit, simteam eu ca nu e nimic cu bb care sa zbatea la greu, insa nu cred ca i-a fost bine nici ei. Am luat vreo 5 eridiarom in cateva ore si 2 nospa, am baut ceai de menta, acum imi tremura membrele de slabiciune.

Ramo, unde mergeti voi la Belis? Noi avem o casa acolo, poate ne nimerim in aceeasi perioada.

Revin. Astept pareri despre numele mazarichii, l-am pus la semnatura

Ripley 23+ Iris Maria si Ana Ecaterina(10.11.2005)

Mergi la inceput