Miresele anului 2006 (76)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata! Poftiti la
Sunt rupta, aseara am venit tarziu acasa, abia imi tin ochii deschisi, imi vine sa dorm in picioare
Ma duc sa-mi fac un ceai de tei ca tusesc ca un magar si nu pot lua nici o pastila.
O zi buna va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Kitzy mersi de cafea. ai grija de tine. cum te simti? nici o la orizont? sani tensionati si stari de somnolenta?

noi am fost in Alba, a fost frumos, scurt si obositor.

iar se anunta zi calduroase....

o sapt. buna va doresc la toate!!!

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio ma simt bine, nici o pana acuma, o usoara stare de moleseala, sanii ma dor si-s ca pietrele
Maine ma duc la eco, nu mai am rabdare pana joi. Ieri am fost la nunta, a fost super fain, am dansat pana n-am mai putut, cred ca l-am scuturat bine pe bb
Daca ai venit obosita de la Alba, inseamna ca azi stai si te odihnesti, nu? Ca am auzit ca se anunta niste temperaturi......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Hop si eu
...inapoi la scarbici...am o lista de e-mailuri de citit care nu se mai tremina

revin cum termin...dar tebuie sa zic:
Kitzy ...FELICITARI! FELICITARI! FELICITARI!

...si cumnata mea e graviduta in 2 luni...deci o sa devin matusica!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Onutz merci tare mult! Felicitari si tie! Si bine-ai revenit!
Eu imediat plec, o sa va mai scriu abia poimanine ca maine nu voi fi pe-acasa. O zi buna!

Kitzy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy ma bucur ca nu ai nicio deocamdata. poate sari peste ele. bafta maine la eco. abia astept vestile de miercuri. tin pumnii sa fie bine.
Oana welcome!!! cum fu in concediu? baga toate detaliile.
de unde ai stiut ca LCD-ul e Samsung?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova

Oana welcome!!! cum fu in concediu? baga toate detaliile.
de unde ai stiut ca LCD-ul e Samsung?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">



e Samsung??? nu pot sa cred ...de un Samsung s-a indragostit si Marius!
...asa ca m-am gandit io in sinea mea, ca daca v-ati luat unu misto trebe sa fie Samsung...am nimerit-o!

despre concediu nu stiu cu ce sa incep...a fost super!!!
Am stat primele 3 zile in Barcelona...am umblat de ne-am rupt picioarele...si ar mai fi fost o gramada de vazut. Plaja e frumoasa dar am vazut-o doar in treacat ca lista noastra cu vizite era destul de lunga...si nici asa nu am terminat-o!

...am luat feribotul si am mers in Mallorca...feribotul mi s-a parut scump...m-am asteptat la preturi mai mici. E drept ca erau 2 unul rapid care facea 4 ore, pe care l-am luat noi...si unul normal care facea 6 ore.

Am stat chiar in Palma de Mallorca...super misto statiunea, preturi acceptabile...nu stiu cum mai sunt preturile la noi la mare, dar o cola era la 2-3 euro...sau un alt exemplu care imi vine acum in minte un hot-dog era 3,5 euro.

Insa era plin de nemti, parca erai in Germania si nu in Spania...in rest apa misto...vedeai pestii care inotau la 1 metru de tine...vremea a tinut cu noi adica au fost maxim 30 grade, asa ca nu ne-am topit de caldura!
Hotelul micut, dar foarte aranjat si curat...curatau aia gresia de langa piscina in fiecare seara...nemtii sunt pretentiosi
...si toata lumea vorbea nemteste...peste tot era scris prima data in menteste si apoi in engleza!
Nu prea stiu preturile ca noi am avut demipensiune si la amiaza am mancat mai mult fructe, ca pe caldura nici nu iti prea trebuie de mancare!

Am inchiriat si o masinuta pentru o zi cu care am incercat sa vedem cat mai mult din insula...masina a fost 30euro/zi...in conditiile in care in Germania sub 100 nu ai ce discuta...daca o luai pe mai multe zile era mai ieftin.
Dupa 5 zile ne-am intors in Barcelona unde am mai stat o zi si apoi am zburat inapoi in Germania!

...in concluzie e fain si nu e foarte scump acolo...biletul a fost ceva mai scumpicel...daca vrei iti dau site-ul hotelului sa il vezi!

Diseara revin cu poze!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana o fi acelasi samsung.
Ma bucur ca a fost misto in Spania si ati avut vreme faina si preturi mici.
Tu ai facut rezervarea din germania, nu? cred ca din cauza asta erau mai mult nemti acolo, cam fiecare tara are anumite lucuri si hoteluri.

fug la pitic.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata! Gata cafeaua pt fete! Imediat ma duc si eu de acasa, dau o raita pe la ai mei, o iau pe sora-mea si mergem la medic. Sunt si curioasa si nelinistita, dar sper sa fie ok. Mai vb maine.
Va doresc o zi buna!

Kitzy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza fetelor...am inviat!!!...inca nu in totalitate, dar...macar nu mai sunt veveritza cu falcutze

onutzel, bine ai revenit...bag sama ca te dixtrasi pe la spanioli ...te astept sa-mi pove' pe viu
kitzy, inca odata felicitari!
iar pt cumatra Gio.....ce sa zic..numai de bine....si...pupaturi intense

si la restu'...si la restu'..normal!!


ah..si sa nu uit, l-am creat pe 77


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput