Miresele anului 2006 (76)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

neata. vin si eu la o cafeluta ca am nevoie.



Kateryna si Anelin-George (7 ian 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Claudinna bine ai venit printre noi!!!
Aly mersi de .

am scapat de musafiri, doamne ce bine e!!!!

in rest suntem bine, Marco sub tratament, dar e la gradi.
eu incerc sa lenevesc azi, ca mi-au ajuns zilele astea de cat am stat in priza.

o sapt. buna sa aveti.
intru mai tarziu, merg sa-mi intind hainele.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'neata si de la Iasi!
vin in fuga, sa nu ma dati disparuta iar!
pupici pentru toate si in special pt Marco, bolnaviorul, sa-i treaca repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

aloo..adormirea maicii domnului ce sunteti!
la voi sa va treziti!!!...pey, ce inseamna asta? .daca nu viu o zi...gata, dormiti in front......hai, la apel!

unde-i cafelussa..unde-s praji? ...unde-i ceaiu'...

frumos va shade...io bolnava....io cu gura pe voi....hai, sa-mi tineti pumnii ca la 11.30 se declanseaza operatiunea "masea" .....

da' pan' la 10...sunt cu okii pe voi .....

(mama, ce tonus bun am...tinand cond de ce ma asteapta


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Hai ca vine si cafelutza, si ceiucul, si praji... sa prinzi curaj . Am fost 'retinuta' ca a facut sefu o vizita matinala la birou si avea chef de povesti... plus ca mai am niste rapoarte de facut la mare viteza. Tinem pumnii sa fie bine!

Ieri am bagat mare, am spalat toate geamurile. Acuma astept ploaia linistita .


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


eu de 30 min. am venit acasa.
am dus pitivc la gradi si pe urma sa platesc facturi si avansul pt. mobila, care vine in sept.. ce sa fac daca ne-am trezit acum si italienii nu lucreaza in august. asta e.

o zi buna la toate.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

am supravietuit eroic...dar acum anestezia este pe trecute si incep sa simt durerea ....miam luat libero..sunt acasik...ma duc sa stau in patuc



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Kreliutz uite un ca sa-ti treaca mai repede.
Aly la tanc ai spalat geamurile, maine se prognozeaza ploi
Pup toate fetele, merg sa fac un dus si sa bag o cafea ca abia ma tin pe picioare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Vesti bune! Vesti bune! Test cu II

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy felicitari mama!!! Doamne ajuta sa fie totul ok si peste 8 luni sa vina si la voi . Doamne ce fericita sunt pt. voi!!!!!!
Krelia cum esti iubita? te-a durut ceva? stiu ca anestezia e nasola, dar pe urma? Sper ca ai luat ceva calmante ca sa scapi de durerea de dupa.
Aly la noi ploua deja. In Alba a plouat...cred ca nu scapa nici Clujul si implicit geamurile tale.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput