Miresele anului 2006 (76)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

inainte sa pleci..scoate banu' pentru "gagix"


pupezim si noi la tine

PS...declar oficial ca m-am plictisit! ...vreau acasik

quote:
Originally posted by Alynutza

Gagix, eu nu ma pronuntz, mai am 2 saptamani la dispozitie sa pregatesc o surpriza, poate imi vine inspiratia pana atunci.
Va pupez ca o tai si eu spre casuca imediat.



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Da' unde scria bre ca-i marca inregistrata?
Chiar si asa, considera ca ti-am platit... la troc


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Kreliutz...si noi tot cu "pana" si de idei dar mai ales de bani

...drept urmare...trecem la lucruri serioase si practice...adica azi ma duc prin oras si vad eu ceva, un tricou sau poate o camasa...asa simbolic...si o sa vad eu ce gaura in fac pe card dupa ce achizitionam ceasul

Ramane cum am stabilit!!!

Aly...uite cum fuge acasa...pai si noi ramanem aici?
Gio cred ca iar e la shooping on-line!
Kitzy...2 ani?!?! asa de mult mi se pare acum dar parca vad ca asa o sa treaca fara sa observ!

Mai si eu m-am saturat....si mai am de stat cel putin 2-3 ore!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly asa, fuga fuguta acasa si pe noi ne lasi aici
Gio sigur e la cumparaturi online, mai mult ca sigur
Onutz da, 2 ani si nici nu stiu cum au trecut. Ar fi trebuit sa ma inscriu si eu la miresele de 2005, dar m-am strecurat aici pentru ca mi-ati fost mai dragi si imi sunteti inca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

neata. Aly felicitari ptr carnet.

Ieri am tras chiulul ca am fost la inmormantarea lui Robert si pe urma nu mi-a mai ars de nimic...A fost atata lume..peste 100 de masini si cel putin 50 de motoare. A fost un om iubit, dar ce folos...Acum nu mai e.



Kateryna si Anelin-George (7 ian 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace si intareasca familiile sa poata trece peste aceasta grea incercare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

imi pare rau ca va dezamagesc, dar chiar faceam . shoppingul pe mai tarziu. cert e ca am mai incarcat cardul cu 20 euro.

Pt. aniversarea de 1 an ma gandeam sa fac un album dintr-ala misto cu ceva poze de la nunta, stie Krelia de care...dar cam costa, asa ca poate la anul...
oricum ma gandesc si eu la ceva, dar nu stiu ce...

Kateryna sa-l ierte D-zeu .

n-am mai ajuns sa spal geamurile, poate maine, caci azi, cica, iar ploua.

va , merg sa-mi schimb kk-ul, caci nu e tocmai un parfum minunat...

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by kateryna

neata. Aly felicitari ptr carnet.

Ieri am tras chiulul ca am fost la inmormantarea lui Robert si pe urma nu mi-a mai ars de nimic...A fost atata lume..peste 100 de masini si cel putin 50 de motoare. A fost un om iubit, dar ce folos...Acum nu mai e.



Kateryna si Anelin-George (7 ian 2007)





offff viata asta e nedreapta uneori...
pur si simplu nici nu am cuvinte...cand ma gandesc la fetita lor...sau la nunta care trebuia sa aiba loc in 2 saptamani!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova
Pt. aniversarea de 1 an ma gandeam sa fac un album dintr-ala misto cu ceva poze de la nunta, stie Krelia de care...dar cam costa, asa ca poate la anul...
oricum ma gandesc si eu la ceva, dar nu stiu ce...

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">




...si mie mi-a venit ideea asta ieri seara la ora 11...dar m-am dezumflat cand am vazut ca il livreaza din olanda in 5 zile lucratoare...dar e un cadou misto, pacat ca nu mai am timp!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

daca stam si ne gandim bine....albumul ala tot pentru noi, fetele, ar fi fost ....si oricum, eu ma gandeam la un album de genul asta imediat dupa nunta..si iaca-ta..nici acum nu am apucat sa-l fac......
asa ca...ne orientam..poate pentru la anu' ....

pupi, somn usor!


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput