A doua liniuta f f f pala...

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

inseamna ca daca eu fac un test maine z26 sunt sanse sa vad daca s-a prins ceva? am luat un barza si ma tot mananca degetele sa-l fac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Fetelor, am luat un Sure Check, asta a fost cel mai bun pe care l-am gasit in farmacie si imi arata tot o liniuta pala, dar se vede bine de tot

Am inceput sa cred si eu!!!

Ioana

bebe?! - decembrie 2006



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

SureCheck nu da gres...iti spun din experienta.

Felicitari viitoare


19+ si ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Va multumesc, fetelor!!! Va multumesc din suflet! Witchie, te pup mult! Si pe Irina!

http://community.webshots.com/user/numeioana
Uitati aici cum e liniuta de la Sure check-ul pe care l-am facut acum jumatate de ora.

Sunt asa de emotionata!!! Sper sa fie totul bine si sa fiu mamica de februarie!

Va pupic!

Ioana

bebe?! - decembrie 2006



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Fetelor, ajutati-ma! Sunt in transa! Nu stiu cum sa reactionez! Mi-a luat-o inima la trap si nu stiu ce sa fac! Sa ma bucur? Sa plang de fericire? E a 6-a luna de incercari, dupa 3 luni de tratament pt ovare polichistice...

Oare sunt atat de norocoasa?!

Ioana

bebe?! - decembrie 2006



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Da Ioana exact asa au fost si la mine.

Probabil e foarte mic si abia acum se implanteaza, hormonii inca nu au crescut si de aia e asa de pala.
Important este ca exista, e vizibila si anunta un sau o


19+ si ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ar trebui sa pun Utrogestan sau sa merg la doctor. Stiu ca e prea devreme. La cate sapt. trebuie sa merg?

Ioana

bebe?! - decembrie 2006



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

quote:
Originally posted by darleena

Da Ioana exact asa au fost si la mine.

Probabil e foarte mic si abia acum se implanteaza, hormonii inca nu au crescut si de aia e asa de pala.
Important este ca exista, e vizibila si anunta un sau o


19+ si ???

Pana vine bubu

poze bubu mic


sau poate ca e pala ca a avut ovulatia mai devreme si bebelu s-a instalat...sauuuuuuuuuuu poate ca apare asa devreme dungulita deoarece sunt in burtica doi bebelashi...:))) Oricum ar fi e de bine :)





Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Ioana eu zic sa mergi la dr. si sa faci un test de sange si dupa acest control dr. iti va spune daca e cazul de Utrogestan sau nu. Eu la Catrina am mers la dr. cu o zi inainte de a-mi veni rusii deoarece avusesem si eu vreo cinci liniute pale:))) Era prea devreme dar avand un istoric de sarcini pierdute asa primisem indicatii sa ma duc la 'primul semn' ca sa-mi prescrie utrogestan.
Sarcina usoara si frumoasa!



Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Si eu zic la fel. Nu lua Utrogestan pana nu ti-l prescrie medicul.
Nu are ce rau sa faca, insa daca nu e cazul, de ce sa-l iei? Nu e o fericire sa-l iei pe nicio cale (oral sau vaginal)

Mergi la doctorul tau ca e cel mai intelept.


19+ si ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput