Cazare la Vama Veche. Cine stie?

Cazare la Vama Veche. Cine stie? | Autor: Adela

Link direct la acest mesaj

Cine cunoaste o cazare la Vama Veche?. As vrea sa ajut o cunostinta prin intermediul vostru. (ea nu are acces la calculator)
Cum mie nu-mi place la Vama Veche (am fost o data si nu mi-a mai trebuit!) nu stiu prea multe. Pliz!

Multumesc!!!!!!!

Adela & Julia

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana904 spune:

www.plaja.ro

http://www.vamavecheholidays.ro/

Dar sa nu se increada in stelele corespunzatoare categoriilor, ca nu stiu cum sint acordate...mini hotel Anda de ex. e la categoria 2 stele da' are buda pe hol!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana M. spune:

Noi avem deja rezervare la un minihotelash de-acolo in perioada 7-16 iulie. Se numeste Golden Sea. Nu ne-am luat dupa numarul de stele ci pur si simplu am sunat si am cerut acolo (mi-a placut poza, ca nu mai retineam din realitate cum era) o camera cu baie, frigider si mi s-a confirmat ca avem si acces la bucatarie + gratar in curte + loc de parcare, totul la .....(that's it!) 1.200.000 camera/zi. Avand in vedere ca mergem cu Raluca sper sa fie totul ok.

Uite telefonul Crengutei, tipa care s-a ocupat de noi: 0724.877.760
si telefonul sefului (patronul or something) de la dispeceratul de cazare: dl. Adrian Voican 0722.889.087.
Sa te uiti tu pe site-ul pe care ti l-a dat Diana cu vamavecheholidays (ar fi bine sa se uite si prietena ta totusi) si sa alegi ce-si doreste.
Vacanta placuta !


Dana M. si Raluca

Mergi la inceput