Nou stil de viatza (142)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Maaaama Tzuni ce nasol!!!



Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Cele 2 surioare, in final invingatoare "Dordia-Violeta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica dulce spune:

Neatza fetele,ce faceti?
Se pare ca serifatul mi-a prins bine..cum m-am lasat de sportul asta,cum am calcat stramb.Aseara a facut mama mea ceva buuun de tot de mancare si n-am putut sa nu mananc (spaghetti bolognese si clatite).Am mancat cu masura,o portie mica din prima si 2 buc din desert...dar s-au pus 500 de grame.Acum,ca sunt si cu rusii pe cap parca nu-mi vine a crede ca sunt chiar "pe bune",poate e numai apa ca sunt umflata ca un butoi. Vad eu peste vreo 2 zile cand ma dezumflu cum stau.

Eu va urez o zi frumoasa si va pup pe toate!!

Ps: cum e cu concursul,la echipa 7? Bfly ce faci?Iti alegi alta coechipiera sau te lipesti pe undeva...se pare ca Miag ne-a parasit,ca n-a mai intrat de macar o saptamana sa ne spuna targetul

Life is not measured by the number of breaths we take,but by the
moments that take our breath away.

Anca
carnaval
Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

...etajul doi. A cazut in exterior, pe beton. Groaznic.

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Saraca

Ce necaz!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Vai de capul meu, Tzuni, nu pot sa cred, biata femeie! Doamne, sper sa-si revina, sa nu fie ceva iremediabil cu ea!
Zi copila mea, in ce zona ai bilete la concert...nu am vazut unde ai scris ca mergi, deduc din ce scriu gagicile...Eu am in zona Tribuna 1, habar nu am pe unde e asta...cu cat timp inainte imi recomanzi sa merg la stadion?

Delidana, asa cum i-zm zis si lui Tzuni-bunny sigur e ceva in atmosfera. Si eu simt ca ma umflu...e drept se explica in asteptarea rusilor, dar e frustrant rau de tot . Uite trei deja ne simtim umflate...ca sa nu mai zic de alte feelinguri despre noi insene .

mai viu...
Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Roxana, eu merg de pe la 5. Ca la 6 incep Loredana si Simplu. Si vreau sa-i vaz si pe ei. Habar n-am in ce loc am beletu, ca l-am platit doar si e pastrat la o colega care a luat pt mai multa lume. Dar cand aflu, trimit un sms. Poate ne vedem....

Te pup.

Apropo de "umflata": Io simt ca mai am un pic si ma ridic in aer....Ca un zeppelin....

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Dordia, nici o problema, deschizi tu subiectul viitor.

Tzuni, biata femeie... Ce-a patit? E grav?

IUSTIN(5.06.2004) si TEODOR(6.09.2006)
www.totsites.com/tot/iustin_si_teo" target="_blank"> Doi baieti frumosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Mamicadulce, au ramas si iconurile de la raportul trecut?
Trebuiau sterse...

IUSTIN(5.06.2004) si TEODOR(6.09.2006)
www.totsites.com/tot/iustin_si_teo" target="_blank"> Doi baieti frumosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Bfly-daca vrei hai cu noi in echipa, nu cred ca s-ar supara coechipiera mea asai?

tzuni- saraca femeie, e rau de tot, a supravietuit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Mamica Dulce... ia vezi tu ce bagi in gura ca... !



Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Cele 2 surioare, in final invingatoare "Dordia-Violeta"

Mergi la inceput