Gravidutze si Mamici de Cluj 3

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Gabriela, am si eu un vas de lut de care sunt tare multumita!

monica ai doi baieti extraordinari! sa iti traiasca!

peste cateva luni ma inscriu si eu in club 30! ooopppps! nu trebuia sa zic!

va pupicesc pe toate!



OanaAlina

http://bd.lilypie.com/HQFCp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

[bOana][/b] si eu sint tare incantata de vasul asta de lut! ma enerveaza ca nu pot trage acum o fuga pana la targ, avem o sedinta care se amana...
Poate vine Raluca si ne spune ce este pe acolo!

Si eu implinesc 30 de ani dar la sf lui nov. Pana atunci am bebele mic asa ca va fi cea mai frumoasa zi de nastere. Si pana la 33 de ani vreau sa ma mobilizez si pt bebe2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

felicitari gabriela pentru mobilizarea de bebe 2!

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/HQFCp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

BUUUN...sa vin la raport.
Fost afara pe la targ,caldura mare moncher....da' am vazut lucruri frumoase: ceramica, lemn, bijuterii artizanale, costume populare, turta dulce.......Am remarcat un stand din secuime cu port popular stilizat, niste sarafane dragute din in-canepa...super da' aveau numai S. Poate aduc maine M,L si ma fac cu unul...asa-mi placea stilul!Oricum, maine trebuie sa-mi conving soata savina o tura ca vreau sa iau niste vase de lut ptr. gradina si-s cam grele ...


Ramona
draga.......tu trebuie sa te simti cel mai bine. Tanara , frumoasa, gravidutza...ai viata la picioare! Eu pe Ilinca am avut-o la 27 si a fost super acum, de adevarata ma simt cam ofilita...ma doare spatele, ma supara rinichii si cate altele.....Chiar ma gandeam ca pe Ilinca am purtat-o la greu in marsupiu, acum nici macar nu-mi cumpar caci ma lesei cu o mica hernie de disc!

Raluca 18+ si mami de Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Monica...iertare ptr. lipsa Ilincai da' iti dai seama ca nu avea rabdare nici sa facem cunostiinta, da' sa mai stam la o vorba. i-ar fi trebuit la plasa de sarit, la topogan, hinta, sti tu...

Raluca 18+ si mami de Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

No fain, Raluca, atunci dau si eu o tura tot cu sotul, ca fata nu are voie sa care!

Oana, multumesc, da' stai ca deocamdata doar gura-i de mine. Sper sa si fie asa, oricum, cred ca astia la job o sa moara daca mai fac o pauza....Vedem! Sa ma jute Dumnezeu sa il fac pe acesta sanatos! Sa ne ajute pe toate...

Va doresc weekend frumos, eu intru in sedinta!

Gabriela 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

weekend placut va doresc !!! va pupacesc!

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/HQFCp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Cartea Dr. Spock o gasiti pe site-ul Editurii All...Incercati www.all.ro/default.asp?ecdl=0" target="_blank">aici...Eu la ei am comandat-o! Merita fiecare banutz!!!

Tare rau imi pare ca nu am reusit sa vin ieri!!!! Sper din suflet sa ne cunoastem data viitoare!

Va pup si astept pozele, Ramonella......

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis



A child is not a vase to be filled, but a fire to be lit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Asiza, multumesc! Si noua ne pare rau ca nu ne-am vazut! Dar data viitoare nu scapi!

Noapte buna, fetele clujencele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Fetele clujencele, de la mine, weekend frumos! Noi mergem la un chef azi, maine lenevim...Traiasca weekendul! Eu m-am trezit cu tricoul ud la un san, se poate sa fie deja colostru??? Si, ar trebui sa fac ceva?


V-am pupacit!

Gabriela 23+

Mergi la inceput