Ai nostri, ca brazii ! - ian-feb 05 (45)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Amaya, eu sunt interesata, dar sa vedem cand putem.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

Shobo, felicitari!!!sarcina usoara si un bebe sanatos
Crinuta, haioase poze.

mamica de patru copilasi : Stefan (18 ian. 2007) Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

multumesc frumos tuturor!

Liviana, asta vorbeam si cu tati, sa te tii petrecere mare la noi in luna februarie de acum, mai ales ca se pare ca vor fi la f putine zile difer.. sau mai stii... am auzit frati nascuti in aceeasi zi , sa vedem!
da, ai dreptate, mi-a luat ceva sa ma hotarasc intai eu si apoi si mai mult sa-l conving si pe tati - cateva luni bune- (tot auzeam ca dc vrea femeia ce mai conteaza... NU imi place asa ceva! eu tin f mult ca un copil sa vina cu buna stiinta a ambilor!) si acum e gata . nu stiu cum se face ca exact cand l-am convins a fost aceeasi perioada cu conceprea lui Codrin , adica cu dpn in febr... de asta am zis ca asa a fost sa fie!

tati a zis ca ar fi frumos sa fie fetita, acum vom vedea ce vrea si Dumnezeu! eu m-am rugat sa ni-l trimita doar dc El considera ca suntem in stare sa-l creste la fel de frumos ca si pe Codrin si daca noua celor 3 existenti deja, si lui, celui care vine, ne va fi bine IMPREUNA!! astea au fost rugamintile mele catre Divinitate! si cum din prima luna dupa hotarare a si venit, CRED ca e ok si privesc cu mare incredere in viitor! Doamne ajuta!

Erica, fiindca de curand am observat asta in semnatura ta, astept de la tine pls sfaturi de mamica cu copiii la diferenta fix de 3 ani, cum va fi si la mine


Mamica lui Codrin din 21.02.2005 si in 5 sapt (DPN 18 febr)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Shobo felicitari !! Sarcina usoara si BB sanatos!


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Shobo,felicitari si sarcina usoara!

Eu nu m-as descurca acum si cu Natalia si cu o burtica.Parca imi doresc,parca nu-mi doresc.De fapt,Natalia trece printr-o criza continua de personalitate,de am zis ca nu-mi mai trebuie alt copil,nici gata facut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ubi spune:

Shobo - felicitarile mele. Un bb sanatos iti doresc. Ce surpriza, waaaaa.

www.ubi.ro
http://pg.photos.yahoo.com/ph/criszaman/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Shobo, f frumos ai scris. Mi-ai amintit ca si eu m-am rugat o bucata de vreme la Maica Domnului sa mi-l dea pe BB2 numai daca ea crede ca voi fi sanatoasa si apta sa-l fac/cresc. Tati vroia demult al doilea copil (si el are un frate), asa ca eu trebuia sa ma hotarasc. Sa dea Domnu' sa fie bine la voi - de fapt sunt sigura ca va fi, doar copiii sunt daruri de la El, nu?
Amaya, tu mai alaptezi caci nu mai tin minte?

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007) -poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Va salutam si noi din fuga, iar am o zi plina...

Shobo, felicitari, mami! Sarcina usoara! Sunt sigura ca instinctul tau de mama si DD te vor ajuta si cu bebe 2 sa-l cresti frumos ca si pe Codrin.

Revin.

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Shobo, felicitari pt noua sarcina ! Doamne ajuta !

Liviana, Crinuta, multumesc pt felicitarile noului job. E ok pana acum.
Crinuta lucrez in marketing, director de produs.

Simona ,mult succes cu operatiunea olitza!

Imi fac timp, sa va scriu la toate, scuze acum sunt pe mare fuga.

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

shobo, m-ai lasat fara cuvinte!
felicitari si sa va dea D-zeu exact asa cum va doriti!! sarcina usoara. ma pun pe visat sexul.
mai, mai, imi tot faceti pofta de bebe...

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput