Miresele anului 2005 (32)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Bianca, bun venit! pe ce data ai avut nunta? pentru a te trece in listuta..si daca vrei sa trec alte date: copilasi, varsta lor..samd..(daca este cazul)



Burtik
Nasi 7/07/07
Pentru Alessia

Cristina 34+ cu Alessia Stefana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Zoze, felicitari pentru mogaldeata! Mi-au dat lacrimile cand am citit ce-ai scris...Mi-am adus aminte ce simteam cand o vedeam pe Maria la eco...

Azi a mai nascut o miresica de 2005! Toma_lly, sa va traiasca micuta Natalia Ioana si sa va umple inimile de fericire. Iar tie refacere rapida si laptic cat mai mult!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bine ai venit Natalia Ioana si sa fii sanatoasa

anca 32+

Maria
poze

AMR 8 saptamani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Am citit si eu cateva articole ale persoanei.
Draga madam Ki vad ca ne citesti cu interes dar nu ai curaj sa te si arati. Daca te plictisesti atat de rau, inainte de a arunca un ochi critic asupra contemporanilor, poate ar trebui s-o faci in propria ograda, ce zici?
Cat despre treaba cu "e doar o nunta, ce naiba?", probabil ca tu ai fost mireasa deja de vreo 20 de ori si pentru tine nu reprezinta un moment unic in viata dar pentru alte persoane reprezinta. Asa ca da, te rog frumos, dovada de putin respect fata de aceste persoane.
Hai ca m-am enervat! Uite pe ce-mi consum eu neuronii...

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by anangel_lexi

Am citit si eu cateva articole ale persoanei.
Draga madam Ki vad ca ne citesti cu interes dar nu ai curaj sa te si arati. Daca te plictisesti atat de rau, inainte de a arunca un ochi critic asupra contemporanilor, poate ar trebui s-o faci in propria ograda, ce zici?
Cat despre treaba cu "e doar o nunta, ce naiba?", probabil ca tu ai fost mireasa deja de vreo 20 de ori si pentru tine nu reprezinta un moment unic in viata dar pentru alte persoane reprezinta. Asa ca da, te rog frumos, dovada de putin respect fata de aceste persoane.
Hai ca m-am enervat! Uite pe ce-mi consum eu neuronii...

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)




alex de la ce te-ai luat mama??? de la fufa care se plictiseste??? pai da cine-o baga in seama???

zoze felicitari pentru mogaldeatza

bine ai venit natalia ioana si multa sanatate mamicii si printesei!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Bine ai venit Bianca!Poate ne spui si noua povestea nuntii-cand ai timp!
Sarutmana Alex!Mariei dragi!
Felicitari Toma_lly!Sa va dea D-zeu o viata frumoasa,sa fiti sanatosi-iar micuta care tocmai a marit familia sa va aduca numai bucurii!
Nusha!


Ela.. in 13+!!

Varsta mogaldetzei

Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ce mai faceti, dragelor?
Noi suntem bine, nu prea mai avem noutati, suntem in pregatiri mari...Acum caut de zor baloane, tare mult as vrea sa decorez casuta cu cateva, maine.
Burticile ce mai fac? Dar mamicile si bebeii? Mi-e dor de voi!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Vreau sa fiu prima care o colinda pe Maria!!


Sa-ti dea Domnul sanatate,
Judecata inteleapta,
Viata lunga pamanteasca,
Ce doresti sa se-mplineasca!



La multi ani-iubita Maria-sa cresti mare si cuminte,sanatosa si sa-ti dea D-zeu tot ce-i mai bun pe lume!!




Ela.. in 13+!!

Varsta mogaldetzei

Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Zoze, multumim mult de tot! pe tine si burtica ta frumoasa!

Fetelor, haideti toate la un de sampanie sau un si o felie de ! E sarbatoare mare azi la noi in familie!!!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

LA MULTI ANI MARIA!!!Sa fii sanatoasa si sa ai mult noroc in viata!!



Burtik
Nasi 7/07/07
Pentru Alessia

Cristina 35+ cu Alessia Stefana


Mergi la inceput