Miresele anului 2006 (75)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio nu te mira de parinti, ca nu sunt inconstienti doar cu copiii lor. Ce, in perioada gripelor nu veneau si ai mei colegi morti de bolnavi la scarbiciu? Erau generosi, de ce sa tina virusii numai pentru ei...


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Buna fetlor
Apar si eu dupa secole de lipsa... De...renovatul asta la apartament ne termina
Vreau sa felicit si eu pe cele care au implinit un an de la casatorie. CXasa de piatra si multa, multa fericire.
Noi suntem bine, Bianca se plimba prin casa atat cat ii ajunge patul sau dulapul. rastoarna tot ce prinde. Nu ii mai place in premergator ca nu ajunge la tot ce vrea. mai bine merge taras pana gaseste ceva de care sa se tina, se ridica si apoi incepe sa se plimbe. E tare dulcica. O sa pun si ceva poze, dar cand o sa am timp. Ca mai avem de lucru putin la apartament si apoi incep sesiunea, adica peste 2 saptamani
fetele

Andreea si Bianca Maria
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Asa e Aly, of doamne...
Kitzy unde esti?
A.cicel. ma bucur ca ai dat un semn de viata. spor la terminat de renovat, la examene. asteptam poze recente cu Bia.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio cred ca Kitzy lucreaza de dimineata saptamana asta.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

M-am gandit si eu pe urma.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gata! Aici is!
Gio posibil sa aiba conjunctivita, numai ca la conjunctivita okisorii sunt rosii si inflamati si lacrimeaza si e senzatia aia nasoala de nisip in ochi. Daca la gradi au fost si altii cu conjunctivita sigur a luat de la ei ca foarte usor se ia. Posibil de acolo sa se lipeasca si ochisorii, asta daca n-a facut ulcior, dar mai degraba seamana cu conjuctivita ce are el. E bine ca i-ai pus ceai de musetel sa-i deschizi ochii, ar trebui medicul sa-i prescrie ceva picaturi cu antibiotic si sa nu se frece la ochi si sa aiba prosopel personal ca altfel riscati sa luati si voi. Sa-mi spui cum se mai simte, ok?
Aly, mai ai cafea? Ca am venit de la lucru cu capul patrat
restul fetelor.
Ma duc sa pap ca n-am apucat azi la mancare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Mai am cafea. Ar trebui sa-mi injectez si eu o portie tripla direct in vena, mi-e somn de mor si cica azi am curs de legislatie. Sper sa nu se apuce de plouat fix pe cand plec eu, oricum mi-am propus sa trec pe acasa sa ma schimb, ca prea varatic m-am echipat.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Gata...am sosit si eu inapoi la munca
...e atat de urat aici si ploua intr-una

Gio...despre Mallorca iti dau eu detalii cand ma intorc ...in septembrie o sa gasiti preturi bune cred, acum in iulie am ramas cam socata...ma asteptam sa fie mai rezonabil dar e destul de scump!

Aly...iti tin pumnii, sunt convinsa ca bem sampanie in curand

A.cicel...cu renovarea te inteleg perfect ca in acelasi stadiu suntem si noi...si nu mai am rabdare...abia astept sa terminam o data!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly, hai ca-ti injectez eu pe vena cafea pura
Si eu sper sa nu te apuce ploaia, la noi se cam indoaie copacii si s-a innorat de numa, cred ca imediat toarna. Cand am iesit de la lucru am vazut ca a ploaut sanatos si eu eram in sandale, numa bine am lipait in ele cu picoarele ude

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Onutz sper din tot sufletul sa fie asa. Mai am cam o luna pana atunci. A trebuit sa-mi raresc orele de condus, ca in ritmul in care incepusem le terminam cam cu 10 zile inainte de examen. Pacat, prinsesem gustul.
Kitzy ghinion, a inceput deja ploaia... si ce ploaie. Si eu sunt tot in sandale si urasc sa lipai cu picioarele ude. Asta e, o sa chem un taxi si ma duc direct la scoala. Nu i-am mai crezut pe astia de la meteo, ca ieri au zis ca ploua si m-am echipat cu pantofi/pantaloni/hainutza si am murit de cald (pantofii au fost buni la condus oricum) si azi sunt super varatica. Cica si maine si poimaine ne ploua.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput