Mamici si gravidute de Cluj (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

raluca, tu ai fost dupa rezultat la TT???

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/PwRQp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Oana maine trebuie sa ma duc dupa rezultat TT...stau ca pe ace!

Raluca 17+ si mami de Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Neata fetele,

Scuze de disparitie, sunt atata de ocupata de nu-mi vad capul, parca a innebunit toata floarea marilor companii cu traduceri kilometrice in regim de urgenta.

TT-ul a iesit bine, la 3D nu s-a vazut sexul copilului ca tot nu se lasa.... dar Diculescu a zis ca s-a uitat din greu si nu a vazut nimic, posibil sa nu aiba putza.... sper sa nici nu-i creasca :) Oricum, a zis ca dc nu vede labii, nu zice ca ar fi fetita... asteptam pana in 7 iunie.

Va pup pe toate!

carrie, bine ai revenit, sa aveti parte numai de bucurii de la printese, tie refacere rapida si laptic la greu

Ripley 16+ mazarica (DPN 17.10.2007) si Ana Ecaterina(10.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

si la noi nu s-a vazut la ecograf sexul copilului, asa ca a ramas pe data urmatoare...

raluca, iti tin pumnii pentru maine!

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/PwRQp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Ripley-ma bucur ca esti O.K. si doar munca te tine departe de o poveste cu noi!

Raluca 17+ si mami de Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Carrie, bine ai revenit acasa impreuna cu bebica!!! Sa-ti traiasca, sa se faca mare, frumoasa si sa fie sanatoasa!!!
Raluca, multumim pentru capitol nou!!!

Fetelor, ce ziceti daca am avea un cont comun, cu parola comuna si de pe acel cont sa deschidem capitolele noi, eventual sa avem si o listuta cu mamici si gravidute din Cluj!!!! Si tot acolo, cand deschidem capitol nou, sa punem si link-ul capitolului vechi, in caz ca vrem sa ne mai uitam in urma...Ce ziceti?...eu doar propun, dar nu am timp sa ma ocup ca asta mic imi mananca tot timpu' ...daca vreo gravidutza are timp???

Felicitari celor care au aflat sexul mazaricilor din burtica!!!

V-am pupat!!!

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis



A child is not a vase to be filled, but a fire to be lit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Fetele, cate s-au intamplat….
V-ati vazut bebelusiii! Ce frumos!!!! Eu jur ca nu mai resist pana luni!!!! Altfel, binedispusa chef de munca!

Lavinia, bravo, draguto pt fetita ta! Cred ca esti tare fericita! Sa stii ca si eu m-am intrebat acelasi lucru ca si Raluca cand am citit ce ditai colul ai. Nu ti-a dat dr o explicatie? Ma bucur mult ca fetita ta e bine sanatoasa!

Raluca, este un cabinet cosmetic ok in Manastur, cel de vizavi de Minerva, se numeste salon Elle, da o raita sa vezi daca iti place!

Ramonela, daca e numai intr-o parte, vb Ralucai, o fi fundicul lui bebe! Si mie cateodata mi se intareste doar o portiune si cum isi schimba bebe pozitia cum isi revine burtica la forma initiala! Oricum, du-te la dr sa fii linistita! Succes!

OanaAlina, bine ca ai scapat si de TT! Zici ca l-ai vazut pe bebe? Sa-ti traisca bebelusul si sa aflam curand ce culoare are caruciorul! Ce frumos, bravo! E ok sa mananci inainte de triplu test!

Ripley, ma bucur ca esti bine! Tare secretos bebe asta al tau! Eu zic ca o fi fetita!

Pup fetele! O zi frumoasa-frumoasa pt voi si bb-ii vostri!

Gabriela, 22+ Sara Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

eu am emotii pana saptamana viitoare cand voi primi rezultatele la TT...

se pare ca si bebe al meu e tare sectretos insa ii place de pe acum sa se lase pozat!

felicitari celor care au aflat ce culoare are caruciorul ! se pare ca noi mai trebuie sa asteptam... sa fie sanatos, asta e cel mai important!

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/PwRQp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia20 spune:

Felicitari mamicilor! Sa aveti sanatosi, frumosi si cuminti! Sper sa imi implinesc visul de a deveni mama cat mai curand si sa ma alatur voua, clujencele mele!





http://tt.lilypie.com/Eragp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
ce mult scrieti, ca nu pot tine pasul cu voi, mai ales ca nu am net acasa
fetelor, ce ziceti de-o intalnire la baby-expo, asa ne si cunoastem.Noi pe 28/29 mai suntem acasa la Cluj, si mi-ar placea sa ne intalnim si sa ne cunoastem.Ce ziceti?
noi azi ne ducem la doctor sa imid ea trimitere pentru anlaize
va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa tuturor

+12

Mergi la inceput