cadou potrivit de nunta

cadou potrivit de nunta | Autor: merascu

Link direct la acest mesaj

Salut.
Am si eu o intrebare pentru voi. O colega de serviciu (dar totodata si o persoana care m-a ajutat f. mult) a avut cununis civila. Nu am fost invitata dar as vrea sa.i cumpar un cadou. va rog dati.mi cateva sugestii nu f. costisitoare deoarece am doar o amarata de bursa Erasmus aici in Austria. Mersi.
bye, bye.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

O rama de fotografie, un obiect de decorat casa, o lumanarica mai interesanta. Sau pur si simplu un buchet de flori.

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Un album foto, chiar daca se poarta fotografiile digitale, poate dori sa faca un album cu cele mai frumoase amintiri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana8188 spune:

Daca tot esti in Austria, uite o idee. O rama foto digitala, din aia in care incarci foto si se deruleaza ele singure la un anumit interval. A vazut socrul meu acolo una destul de buna (cu imagine clara si rezolutie mare) acum vreo doua luni, dar n-a apucat sa cumpere si i-a parut rau dupa aia ca era si ieftinuta. In Romania n-am vazut inca asa rama decat de la o firma no-name si care avea rezolutia destul de mica asa ca se vedea poza in patratele....cam urat.
Si inca o idee: eu am cumparat de curand, pt o miresica, o casetuta de bijuterii foarte frumos lucrata, din lemn, cu o decoratiune argintata pe capac, reprezentand doua verighete una langa alta. Nu stiu daca am fost destul de clara sau te-am ametit....A costat in jur de 60 lei adica mai putin de 20 euro.

Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Eu ma gandesc ca ar fi potrivita o icoana, asta pentru ca ar ramane o amintire deosebita pentru cuplul respectiv.
Nu stiu...asta e parerea mea!!!

Mergi la inceput