Cele mai citite bloguri
Nr. Blogul lui
1. olguta12
2. Elise
3. AT_Piticilor
4. andruskandu
5. notquiteso
6. mamitzica
7. mama42
8. Luciala
9. sofia_misicu
10. craciunitza
Cele mai citite mesaje de blog
Nr. Mesaj Blogul lui Vizionari
1. Atelierul Piticilor - Lucrari AT_Piticilor 117318
2. Jurnalul unei romance "americanizate"- si nu numai olguta12 54199
3. Bilantz olguta12 48137
4. J D E monica70 38389
5. A murit Laura! craciunitza 29169
6. Un nou inceput...(2) danangie 27546
7. scrisoare catre mama Picasso 22241
8. Curiozitate! Ana68 21583
9. Povestea lui bebe 2 continua buburuza2013 20210
10. Moartea lui Metaforel olguta12 20180

post an entry in your weblog   Jurnalul lui kristinutza  Ultimele 50 de mesaje   
Necunoscut
kristinutza
  29/12  7 ani
nu ne cunosteam. eu trebuia sa ma intalnesc cu cineva, el la fel. intamplator in acelasi loc (la chioscul vechi din cismigiu). persoanele in cauza nu au aparut, desi se jura si in ziua de astazi ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui kristinutza
6 raspunsuri
Necunoscut
kristinutza
  31/07  sanatate va doresc!
e noapte, sotul e plecat, copilul doarme linistit... iar eu am timp sa intru in pasa mea blegoasa. nu stiu de ce, dar dintotdeauna am avut cred nevoie sa ma afund in ganduri, am avut nevoie de ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui kristinutza
1 Raspuns
Necunoscut
kristinutza
  08/04  veselie
radu e copilul meu. daca ma intreaba cineva ce face radu, ii raspund cu tot simtul raspunderii: "rāde". as putea paria, de la distanta, ca radu, daca nu e ora somnului, rāde. e vesel, pur si ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui kristinutza
2 raspunsuri
Necunoscut
kristinutza
  09/03  viata palpitanta
mi-am facut azi un test de personalitate. cica-s o fire aventuroasa, nonconformista, cutezatoare si alte blabla-uri. o prietena buna, si veche de ani de zile, vazand rezultatul, a ras si mi-a spus ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui kristinutza
10 raspunsuri
Necunoscut
kristinutza
  17/12  acum un an...
acum exact un an m-am internat. astazi am fost in vizita la spital, am revazut vreo 2 dr (inclusiv pe cel care m-a operat) si cateva asistente, infirmiere. a fost f emotionant. ne-am dus toti trei ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui kristinutza
6 raspunsuri
Necunoscut
kristinutza
  20/10  viata mea
astazi e ziua mea. la multi ani! multumesc! cateodata imi vine sa ma pup de draga ce-mi sunt [:I]. si greu, si bine, si usor, si urat, si placut, toate sunt ale vietii. si ma bucur ca traiesc. ma ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui kristinutza
4 raspunsuri
Necunoscut
kristinutza
  14/09  uitarea
m-am gandit de multe ori: cum e construit creierul nostru! minunat! cand ti-e greu, urat, ingrozitor, cand situatia din jur e insuportabila, mintea noastra se comporta exemplar - rezista ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui kristinutza
2 raspunsuri
Necunoscut
kristinutza
  07/09  yes!
fericire, fericire, fericire! zile perfecte, sunt fericita! ca-n desenele alea tampe si animate: "happy, happy, joy, joy!" dac-as avea o coarda as sari-o acuma, pe loc. nu-mi vine sa cred: sunt ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui kristinutza
5 raspunsuri