Cele mai citite bloguri
Nr. Blogul lui
1. olguta12
2. Elise
3. AT_Piticilor
4. andruskandu
5. notquiteso
6. mamitzica
7. mama42
8. Luciala
9. sofia_misicu
10. craciunitza
Cele mai citite mesaje de blog
Nr. Mesaj Blogul lui Vizionari
1. Atelierul Piticilor - Lucrari AT_Piticilor 117207
2. Jurnalul unei romance "americanizate"- si nu numai olguta12 53983
3. Bilantz olguta12 47952
4. J D E monica70 38188
5. A murit Laura! craciunitza 29022
6. Un nou inceput...(2) danangie 27424
7. scrisoare catre mama Picasso 22140
8. Curiozitate! Ana68 21484
9. Povestea lui bebe 2 continua buburuza2013 20118
10. Moartea lui Metaforel olguta12 20052

post an entry in your weblog   Jurnalul lui bebe_14  Ultimele 50 de mesaje   
Necunoscut
bebe_14
  03/04  geanta bebelusului
buna..voi ati primit geanta bebelusului? la ce adresa trebuie sa trimit ca sa primesc?, aia pe care am trimis-o eu nu merge...stiti voi alta? mersi mult, o seara frumoasa tuturor ... mai departe | Citeste jurnalul lui bebe_14
0 raspunsuri
Necunoscut
bebe_14
  30/03  week-end
buna...astazi m-am trezit cu gandul de a pregati toate hainitele pe care le am pentru bebe pentru cand ma voi intoarce de la maternitate, vreau sa le calc si sa le pregatesc, ca sa le am ca poate ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui bebe_14
0 raspunsuri
Necunoscut
bebe_14
  29/03  neatza
neatza..neatza...m-am trezit devreme astazi, bebe se agita , cred ca vroia mancare asa ca nu am avut de ales, acum ne plictisim...astazi trebuie sa imi fac crema de zahar pentru ca imi este ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui bebe_14
0 raspunsuri
Necunoscut
bebe_14
  28/03  cumparaturi
buna...astazi am mers la cumparaturi..pentru bebe evident, si am cumparat hainitele pentru spital, sper sa fie bune, de acum facem geanta si gata , asteptam. bebe a fost c.am agitat de dimineata ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui bebe_14
0 raspunsuri
Necunoscut
bebe_14
  27/03  camera
salutare...v-ati amenajat camera pentru bebe?..eu astazi am pregatit patutul..l-am pus la noi in dormitor, langa patul nostru, ca inca nu ii fac camera pentru el, momentan o sa doarma cu noi, pana ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui bebe_14
0 raspunsuri
Necunoscut
bebe_14
  26/03  nume
hellooo...iar sunt in dilema...nu stiu ce nume sa aleg pentru bebe..baietel, imi plac mai multe si nu ma pot hotar, tare bine era dak puteau sa isi aleaga ei numele ca re sa le placa...voi v-ati ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui bebe_14
3 raspunsuri
Necunoscut
bebe_14
  24/03  ce mai mancam
astazi m-am trezit devreme..e duminica si afara e foarte frig la noi, este zapada, iarna adeverata...si mie imi e pofta de inghetata, asa ca am dat comanda sotului sa imi cumpere...sper sa nu ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui bebe_14
0 raspunsuri
Necunoscut
bebe_14
  23/03  iar frig
buna..astazi bebe a fost c-am agitat cred ca nu ii place iarna, da iarna, deoarece la noi este o yapada ca in mijlocul iernii, asa ca bebe sa cuibarit bine la caldut si doarme, si eu la fel m-am ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui bebe_14
0 raspunsuri
Necunoscut
bebe_14
  21/03  joi
buna...astazi nu ma simt prea bine, am fost ametita toata ziua si mi-a fost c-am rau...poate de la vreme...cred ca nu ii place lui bebe ploaia, vrea sa fie cald ca sa ne plimbam. ... mai departe | Citeste jurnalul lui bebe_14
0 raspunsuri
Necunoscut
bebe_14
  20/03  plimbare
buna tuturor...astazi m-am trezit bucuroasa, este o zi superba de primavara...si cred ca o sa mergem la plimbare, sa ne bucuram de razele soarelui, si sa ne uitam la magazine dupa hainute si ce ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui bebe_14
0 raspunsuri
Necunoscut
bebe_14
  19/03  luni
neata...iar e luni, tocmai m-am trezit si serveam micul dejun...astazi imi este pofta de o prajutira buna facuta in casa...asa ca o sa fac crema de zahar ars...sa ne mai indulcim si noi. La noi ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui bebe_14
0 raspunsuri
Necunoscut
bebe_14
  17/03  pofte
buna...tuturor, este duminik si ne plictisim..astazi ne relaxam in continuare, dupa ce ne+am satisfacut poftele...da ne era pofta de stuguri..sper k nu sunteti pofticioase, ...asa ca ne+am ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui bebe_14
0 raspunsuri
Necunoscut
bebe_14
  16/03  plictiseala
hei...ne-am intors...am papat un pic, acum ne pregatim sa ne intindem putin...bebe vrea sa stea lejer , nu pre ii place cand ne agitam, e foarte pretentios...hi hi,[:D] si oricum ne plictisim. ... mai departe | Citeste jurnalul lui bebe_14
0 raspunsuri
Necunoscut
bebe_14
  16/03  bebe
neatza...neatza...am revenit...a mai trecut o zi...si ne apropiem incet incet spre final...eu abia m+am trezit si ma pregateam sa imi pun ceva de mancare...pentru k ne e foame...la amandoi. si ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui bebe_14
0 raspunsuri