Cele mai citite bloguri
Nr. Blogul lui
1. olguta12
2. Elise
3. AT_Piticilor
4. andruskandu
5. notquiteso
6. mamitzica
7. mama42
8. Luciala
9. sofia_misicu
10. craciunitza
Cele mai citite mesaje de blog
Nr. Mesaj Blogul lui Vizionari
1. Atelierul Piticilor - Lucrari AT_Piticilor 117380
2. Jurnalul unei romance "americanizate"- si nu numai olguta12 54280
3. Bilantz olguta12 48230
4. J D E monica70 38517
5. A murit Laura! craciunitza 29261
6. Un nou inceput...(2) danangie 27614
7. scrisoare catre mama Picasso 22276
8. Curiozitate! Ana68 21656
9. Povestea lui bebe 2 continua buburuza2013 20369
10. Moartea lui Metaforel olguta12 20221

post an entry in your weblog   Jurnalul lui admin  Ultimile 50 de mesaje     Vizualizare ca mesaj normal (pentru editare)

admin
Jurnalele membrilor
Acest mesaj a fost trimis de admin pe data de 26/07/2005 la 22:55 .:. 6104  vizionari .. Exista 20 raspunsuri la acest anunt
Toti membrii desprecopii.com pot incepand de astazi sa creeza un jurnal personal. Cum functioneaza:

- deocamdata de pe pagina cu toate forumurile puteti adauga un subiect nou in forumul weblogs! O sa adaug si un link in meniu!
- mesajul creeat va fi automat redirectat catre jurnalul tau
- mesajele pe care le introduci pot fi comentate de ceilalti membrii

Acesta este un prim pas catre un weblog adevarat pe care desprecopii.com vi-l pune la dispozitie pe acest forum!

La ce se poate folosi un astfel de jurnal! La cam tot ce va trece prin cap si care are importanta ca stire pentru voi! Exemple:
- lucruri din familie
- stiri de ultima ora (precum atacul din londra)
- cugetari personale
- etc

Evident ca si la jurnale se aplica regulamentul forumului! Deocamdata toate jurnalele sunt publice dar foarte curand o sa va punem la dispozitie si jurnale personale private care sa le puteti imparti numai cu prietenii dumneavoastra!

Revenim! Deocamdata ... o prima incercare!

Trimite reactia ta
Previous page
# /2  

FELIS
ciocoholic

Posted 14/12/05 @ 12:07 Visit FELIS's Homepage Reply with Quote
Bun asa, nu zic BA, dar de ce jurnalul nu se poate edita?... Daca din viteza ca plange copilul am dat trimitere si apoi vreau sa il modific ca am observat ca am gresit ceva?...
Asta era o problema.
A doua: de ce nu exista si la jurnal optiunea "Varianta pt imprimanta"? La un moment dat, daca tot e jurnal, poate vreau sa mi-l listez... dar asa cum apare el cu zi ora.. tot... si icomotive...
Se poate un raspuns aici, sau trebuie PM la ADMIN?
Multumesc

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Petrecerea lui Mihai!
Petreceri - petreceri!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero
Back to top

alipiticot
membru junior

Posted 14/12/05 @ 17:59 Reply with Quote
La mine nu merge....cand deschid forumul apar jurnalele la cei care au facut si nici o optiune sa deschid si eu unul....cum procedez?Si orice msj postat se trece si acolo?

Paula si minunea mica Stefana Raisa(d.n. 11.02.2005)

poze
http://pg.photos.yahoo.com/ph/paula_paduraru/my_photos
Back to top

catalinalupu
nou venit

Posted 23/04/06 @ 22:38 Reply with Quote
eu si bb Andreiutzu dorim asa ceva se mai poate

catalina
Back to top

danela
nou venit

Posted 23/06/06 @ 00:29 Reply with Quote
O idee stralucita !

dan
Back to top

ginutza2002
membru incepator

Posted 07/08/06 @ 17:52 Visit ginutza2002's Homepage Reply with Quote
foarte faina ideea!


'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!
Back to top

soni
Suflet de copil

Posted 10/09/06 @ 01:11 Reply with Quote
Draga Adminule , faptul ca fetele ma invata sa ma "joc" la pc mai si gresesc ,terog din suflet sa stergi poastarea din 07/09 -fetelot de la 40+sau- cu o raspunsuri si cea din 08/09 povestea psihologului italian tot soni o raspunsuri. Astept jurnalul privat , acum sper sa fi invatat sa continui. Voi incepe un nou subiect pe care sper sa nu mai gresesc si sa continui sa scriu . Felicitari pt. initiativa si daca poti si ai timp ajutama sa nu ies ca Pacala al nostru. Mii de multumiri! Soni
Back to top

soni
Suflet de copil

Posted 10/09/06 @ 01:17 Reply with Quote
Draga Adminule felicitari pt initiativa ! astept jurnalele private !! Te rog fiind incepatoare sa stergi postarea din 07/09 -fetelor de la 40+sau- cu o raspunsuri (era incercare) si cea din 08/ 09 cu pov estea psihologului italian cu o raspunsuri ca nu vreau sa fac figura lui Pacala al nostru !Acum voi deschide un nou subiect si sper sa nu mai gresesc si sa merg inaite pe ala! Mii de multumiri pt intelegere!
Back to top

soni
Suflet de copil

Posted 10/09/06 @ 01:19 Reply with Quote
Iarta-ma iar am gresit ! n-am vazut pag 2 !!! vezi ce inseamna incepatorii!!
Back to top

Tina26
nou venit

Posted 21/01/07 @ 17:52 Visit Tina26's Homepage Reply with Quote
Imi place foarte mult ideea in sine a unul jurnal, cu atat mai mult cu cat nu este nici pe departe primul web-jurnal al meu. Insa sunt cam naucita de lista mare care se deschide atunci cand apas "BLOGURI" - ma asteptam sa gasesc undeva si ce-am scris eu inainte si ..poate ca e undeva, dar nu stiu eu exact unde sa caut, sau unde sa ma uit(?)

-----
Si chiar daca as avea darul prorociei si as cunoaste toate tainele si toata stiinta si n-as avea dragoste, nu sunt nimic.
Back to top

dydyka22
nou venit

Posted 24/08/07 @ 15:24 Reply with Quote
buna ideaa
acum so testam

gatu
Back to top
# /2  
 Mesaj nou   Raspunde la mesaj
Previous page