Cele mai citite bloguri
Nr. Blogul lui
1. olguta12
2. Elise
3. AT_Piticilor
4. andruskandu
5. notquiteso
6. mamitzica
7. mama42
8. Luciala
9. sofia_misicu
10. craciunitza
Cele mai citite mesaje de blog
Nr. Mesaj Blogul lui Vizionari
1. Atelierul Piticilor - Lucrari AT_Piticilor 117349
2. Jurnalul unei romance "americanizate"- si nu numai olguta12 54222
3. Bilantz olguta12 48163
4. J D E monica70 38416
5. A murit Laura! craciunitza 29204
6. Un nou inceput...(2) danangie 27554
7. scrisoare catre mama Picasso 22259
8. Curiozitate! Ana68 21607
9. Povestea lui bebe 2 continua buburuza2013 20307
10. Moartea lui Metaforel olguta12 20197

post an entry in your weblog   Jurnalul lui maggie_33  Ultimile 50 de mesaje     Vizualizare ca mesaj normal (pentru editare)

maggie_33
Eu, actrita :)
Acest mesaj a fost trimis de maggie_33 pe data de 31/07/2012 la 13:03 .:. 1385  vizionari ..nu sunt raspunsuri

A rasarit soarele inca o data peste planeta albastra (care probabil nu mai este albastra de mult din cauza poluarii, dar sa ramanem la cele pozitive)...

Am dormit bine, m-am trezit cu energie, cu chef de viata, ba chiar si cu chef de sex, sau cel putin de mangaieri si tandreturi... oricum optiunile sunt limitate cand deja a sunat alarma si trebuie sa fugi la serviciu ...

Am invatat de undeva ca daca ai carcei la picioare te ajuta la circulatie sa tii o perina intre picioare cand dormi (hm, oare sa fi avut asta ceva de a face cu buna mea dispozitie matinala? :))...azi noapte am incercat, si desi m-a cam incomodat de cateva ori, pentru ca am obiceiul sa ma tot invart in pat, pot sa zic ca am dormit foarte bine...ba inca, am visat foarte frumos toata noaptea, se facea ca jucam in piese de teatru, drame, comedii, eram o artista, ce mai ...

Pentru a dovedi daca exista vreo legatura intre visele frumoase si perina intre genunchi voi repeta experienta si la noapte...e drept ca nu va avea valoare de statistica nationala :), dar ma voi lamuri eu pentru sufletelul meu...si-apoi, cine stie ce alte efecte benefice poate avea !

Magda 15+

“I may not be totally perfect, but parts of me are excellent” Ashleigh Brilliant

Trimite reactia ta