FIV 125

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sorceress spune:

Multumesc, Nusy.
Deocamdata sunt in vrie, ma gindesc ca aici Gonalul e ff scump. Nici noi nu intelegem de ce au decis FIV, adev e ca la spermogramele din trecut, morfologia era mai mica si numarul mai mic, dar stiau clar ca fusesera cauzate de o raceala f puternica si tratamentul aferent. vedem in 2 luni pe ce cale o apucam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorceress spune:

dubla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Feteloreu sunt Z42 si CM nimic. Inteleg eu ca am avut ovulatie tarzie, dar chiar asa de prelungit sa fie? Dereglarare asa mare n-am avut niciodata....Nu va agitati ca semne nu sunt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ala77 spune:

diana dmultumesc pentru raspuns. Ma gandeam si eu ca e asa, ca dupa atata stimulare mai obosesc si ovarele astea. Dar tot am un stres maxim. Mai ales ca in urma unei operatii nu mai am ovarele intregi. Sper ca totusi dupa AC sa se mai refaca ceva. Poate ca ar fi bine sa iau 2 luni si apoi sa mai incerc o stimulare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

kitta
grabeste-te te rog pt ca mie mi-a venit ieri CM si vreau sa ne luam de manuta la toamna,sa impartasim impresii,tu de bucuresti iar eu de Sibiu !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

sorceress Doamne cita suferintacit de rau imi pare...sa-ti dea DD putere sa mergi mai departe...nici nu stiu ce sa mai zic,ca ar fi inutil...multa liniste sufleteasca iti doresc
Moni ce sa zic si eu...am niste neamuri mai indepartate in vizita si ma mai plimb si eu cu ele...in rest incerc si eu sa profit de vara,sa-mi "astup"ranile(suferisem cu putin timp o depresie urita) si sa-mi fac putere sa merg mai departe...

fetelor scrieti-mi si mie cine este pe listuta de iulie-august...iar fetele de mai-iunie Zoe si Andra0 ce au facut???ce sa trec acolo???
va pup pe fiecare in parte si multa bafta in continuare

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorceress spune:

se intimpla Zouzoule, nu-s nici prima si fir-ar sa fie, nici ultima. Mai devreme sau mai tirziu, o sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyxe spune:

luck, sincer nu stiu, doar cand am avut prospectul in mana de la gonal am avut un semn de intrebare, apoi am luat totul ca atare si am sperat ca o sa fie bine, dupa stimulare ajunsese FSH 13.69 si LH 7.53. La urmatorul FIV daca ar fi dupa mine tot pe schema asta as merge, dar mai vedem ce spun si dr-ii.

kora, nu am facut analiz hormonale, astept CM si apoi ma duc, sunt tare curioasa sa vad ce iese, te tin la curent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyxe spune:


REVIN CU UN ANUNT:
Ptr cele interesate, am 4 fiole menogon si 5 fiole de diphereline, la pret de farm. Dona cu red de 5%, valabile pana in octombrie.

Din pacate, nu sunt sigura daca voi face urmatorul FIV pana la sf. lui octombrie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRA0 spune:

Zouzounaki, eu nu am reusit. Dar nu renunt. Deja adun date despre Ungaria si vreau sa ma programez pt la toamna la cel de-al treilea FIV acolo. Imi cer iertare ca nu am mai dat nici un semn de viata, dar daca nu am avut nici o veste buna ...

Mergi la inceput