FIV 122

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Adina, FELICITARI, MAMICO!!!
Dany: cum a fost? catzi?catzi?
Pupici la toata lumea!

Aly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dream1971 spune:

Pussi e o idee excelenta. Eu subscriu!

Dream 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Kitta vreau in primul rand sa iti urez multa bafta si sa reusesti de data asta. Sper din tot sufletul sa te vad pe la odisee.
Pussi felicitari scumpo, ma bucur enorm ptr tine. Stiam ca ai reusit, dar acum am vazut si eu ca ai 2 bebici in burtici.

In rest va pup pe toate si va doresc cat mai multe reusite
betty78 27+

bulinutza noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cellu spune:

Bravo DREAM, mergem la Odisee! Da-mi un semn, unde trebuie sa ne inscriem. Eu nu stiam de studiul cu inimioara, cred ca nici dr., unde merg eu.
PUSSI sunt de acord cu subiectul, dar eu nu stiu cum trebuie facut. Ziceti voi cum sa facem.
FLORI si MARRINA , multumim ca ne impingeti de la spate, eu am nevoie..
ADINA SI LADYXE, AUREL-CRIS, asa cum zice DREAM, tinem loc in tribuna
DANYLO, pt oute frumoase!

toate fetele

Cellu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

buna fetele mele dragi
va multumesc pt. sustinere... pupici speciali Andradei , Sherrycii si Kittei...
Am comis-o si pe asta... cu ajutorul lui DD!
Am rezolvat pb. cu frailica f.f. diplomatic...i-am plasat cadouasul inainte de a-i spune ce si cum...a fost f.f. om...oricum adeverinta a aparut pana la 9!-ce soacra buna am!
La 6 ,45 eram acolo!!Este un record pt. mine!
Eram prima punctie pe tabel... si apoi o dna dr. care venea tocmai de la Cluj are 38 de ani si face cu Dracea!Dansa a urmat dupa mine! Fiindca am fost asa draguta cu frailica...mi-a oferit un loc la rezerva cu dna de care v-am spus.
Pe la 8 si ceva ma cheama anestezista... ajung la sala- lumea pregatita...impart in stanga si in dreapta ce trebuie ...si purcedem la treaba!
In 5 min. gata eram dusa!Procedura a durat cam 40 min...mi s-au recoltat 16 ovocite...si mici si mari..riscul de hiperstimulare este mic( dintre cele 3 forme :mic, mediu, mare)!Mi s-a spus ca daca nu ma simt bine maine sa ma prezint sa-mi puna o perfuzie ceva...etc.
Problema este alta...si la asta nu ma gandisem...La prima proba de sperma... NADA ( 2 imobili) ..la a doua s-a mai gasit ceva!
Am vb. cu Cocei...care a fost un super OM...incearca sa fertilizeze cat poate cu materialul nostru!Maine o sun dupa 10 sa vedem ce si cum! Oricum nu mai putem schimba nimic...asa ca ... sa va rugati pt. noi...sa fie macar 3 gigelasi...asta este...cand e una nu e alta...
Va pup cu drag
eu fac pipi in prostie...
dar si beau ca vacuta... mi s-a spus sa mananc putin si des ...proteic cat mai mult... si apa plata la greu!Pana maine timpul va trece f.f.f. greu! Sa dea DD sa fie bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

andicu Intalnire placuta cu Filip! Nastere usoara!

De ce cadem? Ca sa invatam sa ne ridicam!
marrina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_p spune:

Cellu, marrina, ladyxe, Kora, multumesc pentru rapunsuri. Multituturor fetelor dragi de la care am numai si numai de invatat!
La mine: FSH-9.86, LH-5.49, Prolactina33.84, Ureaplasma pozitiva<10.000UFC/ML. Pentru prolactina iau Dostinex, iar pentru Ureaplasma abia duminica incep tratamentul, cand o intalnesc pe dr. Matei.
Numai bine!

Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Danyalo multa bafta in continuare,sa se iubeasca mult cu ovulele tale si sa iasa embionasi de calitate.Iti tin pumnii in continuare

Madalina
calea sigura a esecului este sa renunti...


http://bd.lilypie.com/Kwpzp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dream1971 spune:

Cellu ma bate gandul sa ma inscriu la odisee la "mamici de ianuarie-februarie" . Madalina s-a inscris deja.

Am tot incercat sa deschid eu acel subiect nou propus de Pussi dar fiind noua pe aici recunosc ca mi-am cam prins "nasul"...Pussi .
Deschizi tu noul subiect? Tot asa de neindemanatica se pare ca sunt si la a pune link-uri. Ma mai uit, poate pana la urma ma prind cum sa fac...

Dream 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns huski spune:

buna!

numele meu de utilizator este Huski,
ma chinui de ceva vreme sa intru pe forum, in sfarsit am reusit!
povestea mea pe scurt: infertilitate secundara, 2 laparo, trompe sigilate, 1 Fiv din pacate nereusit cu Dr. Tutunaru si Matei.
vreau sa le salut pe Kora si Madlen(am facut ET in aceeasi zi)
fetelor sa stiti ca v-am cautat in fiecare zi pe forum si am plans odata cu voi.N-a fost sa fie de data asta dar sunt sigura ca data viitoare va fi ok!!!!
va pup pe toate si sper sa ma primiti si pe mine pe langa voi.


holly

Mergi la inceput