Bazarul de ratuste - In graba...

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui vikinga

Kari, cum ai facut trasnferul? La banca ori online? Mie prin online banking nu mi-a acceptat datele, cred ca e undeva O de la Oana si nu 0 zero.
Ori a facut altcareva tranfser bancar online catre buggy?
Iau legatura si cu buggy.


Vikinga 37+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burtica
AMR 3saptamini





nici la mine n-a functionat online banking, dar nu la transferul asta, la altul tot in RO, tot in aceasi zi. asa ca am mers la banca, la Comerz Bank.

astept si eu confirmarea de plata, vineri s-a efectuat.



Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Irinusha, Kari, multumesc. Eu am cont la Spaarkasse si merg in mod normal fara probleme transferurile spre Ro, cum bagi de ex IBAN-ul intra automat numele bancii, dar catre Banca Transilvania nu am mai facut pina acum ci de obicei spre bancile mai mari din Ro. La IBAN voi cum ati luat? Numai zerouri ori e si litera O pe undeva? Si ce e cu X-urile de la urma? Le-ati scris ca spatii goale sau chiar litera X? La SWIFT computerul imi cere varianta de 8 cifre ori 11, atit. In fine mai incerc acum inca o data, PM de la Buggy nu am.La banca nu ajung cu 2 copii dupa mine si ditamai burta,asa ca tre sa mearga.Vikinga 38+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 2saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Cica a mers de data asta, problema era la X-ii aia, in rest in IBAN is numai zerouri. Bine ca m-am scutit de un drum la banca.Ia sa vedem acum ce a zis acolo Qsar, mai da ori nu rate? Le luam cu contract ori cum?Vikinga 38+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 2saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

qsar, incerc acum un transfer online, insa imi zice ca IBAN-ul nu e complet. Trebuie sa aiba 24 de caractere si are doar 22. Ma poti ajuta?
Multumesc

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!


Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

Aaaa... la asta chiar ca nu ma pricep deloc. Poate buggy, ca face de ceva mai multa vreme chestia asta. Sau cei/cele care au reusit sa faca platile pana acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsLara spune:

Misha ambele IBAN-uri (si lei si euro) au 24 de caractere.

Daca tu transferi in euro trebuie la sfarsit sa adaugi si cei doi X (cu litere mari).

Ar trebui sa mearga

Emma este in sufletul nostru
Hobby
Lali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Dragele mele , Va rog din suflet, cele care ati participat la licitatie, ati trimis banii si nu ati specificat, sa imi trimiteti pe PM numele complet sa va recunosc in extras, caci nu vreau sa ne incurcam.Multumesc mult"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confuciuswww.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

o fi inebunit raiffeisenul? Asa e! acum vad si eu, dar am dat copy/paste si mi-a dat 2 mesaje de eroare. Mai incerc o data.

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!


Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Gata! A mers. Din cauza spatiilor din cont nu-mi recunostea nr. de caractere.

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!


Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Qsar, confirm intrarea banilor lui Kariguld 450 lei"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confuciuswww.funscience.ro

Mergi la inceput