*Aspirante optimiste >20ani (38)*

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

kriss lasa ca daca aplici tratamentul de ti l-am recomandat sigur luna viitoare vor fi II liniute. iti tin pumnii.

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Krissule imi pare rau draga.Dar orice sfarsit e un nou inceput!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

Neatza fetelor. cine poate sa ma lamureasca si pe mine cu o chestie: am ciclu regulat de 30-32 zile. noaptea trecuta m-am trezit cu o sangerare anemica. si sunt abia in Z 26. ce poate fi? nu m-a durut nimic, nimic nu a anuntat ca vine CM. deci: sa fie CM asta sau e altceva? mai astept CM pe 24 ianuarie cand ar fi trebuit sa vina? sunt foarte dezorientata, nu stiu ce sa cred. aaaa, am uitat sa precizez ca sangerarea a fost precedata de o secretie laptoasa, subtire. a mai patit cineva asa ceva?
va pup!

andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

si inca ceva: sunt Z 10 dupa teoretica ovulatie, daca am avut, ca n-am facut teste.

andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

kriss .luna viitoare va fii mai bine!


Mcrissa bebe strumph-ul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata fetele.
Bai dar vorbarete mai sunteti ...e bine
Bibileana bine ca ai scapat mama,acum la treaba ca ai ceva de recuperat.Pup fata.
Aseara am adormit tarziu si am visat ca am facut un test care avea a2 liniuta mai palida si sa vedeti ce disperata eram sa fac o poza sa il vedeti.
Trebuia sa aflu parere voastra.
Sunt dependenta de voi..

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

crissa: te inteleg
Ca sa treaca timpul mai repede si sa-ti fie si tie mai usor, cred ca cel mai bine ar fi sa te deconectezi complet de la orice are legatura cu copiii. Si sa revii cu forte proaspete dupa histeroscopie. Imi inchipui ca suferi fff mult cand vezi cum toata lumea vorbeste de copii, de zile fertile, de prestat, de facut teste de sarcina, etc stiind ca tu inca mai ai de asteptat. Pe de alta parte e posibil ca tocmai asta sa te ajute, suportul atator fete si poate astfel va trece timpul mai repede. Cel putin pe Laura Ioana stiu ca a ajutat-o sa treaca mai repede cele 6 luni stand aici cu noi... depinde de fiecare. Dar uite ca ianuarie deja a trecut, mai e doar februarie ca martie cu martisor, 8 martie, venirea primaverii va zbura ca vantul si uite ce repede vine aprilie

kriss: imi pare rau de Z1
Eu sunt Z34, uratii n-au venit insa testele sunt tot negative si nu cred ca ma mint.

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

BUBULE TEST DE SANGE AI FACUT?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Sunt sanse foarte mari sa fii graviduta, andreea!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

http://t2.lilypie.com/kHjWp2.png

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput