Parinti cu copii de SD 8

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

bravo paula!ma bucur ca v-ati distrat si sper ca doar peretii sunt colorati!la mine tocmai am descoperit ca nu sunt doar peretii ci si canapeaua.dar ce sa fac??astia sunt copilasii!sa ne traiasca tuturor si sa ne bucuram de ei.si fie ca,odata cu venirea sarbatorilor dumnezeu sa va dea multa sanatate ,caldura in casa si in suflete si nu in ultimul rand un sincer si calduros LA MULTI ANI!sa dea domnul,ca anul care vine sa fie unul mai bun pentru noi,pentru copilasii nostrii.va iubimmmmm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Felicitari Paula pt petrecere si pt puiutii tai care sunt fff dragalasi.Sper in curand sa va pot anunta ca mai vine si la noi barza.Dar deocamdata nimic la orizont (cred ca e plecata in tarile calde)
pt voi si sanatate la bb-ei.
LA MULTI MULTI ANI FERICITI ALEXEI PT MAINE!!!


Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

barza mea sta pe ganduri.sa vina sa nu vina?inca nu suntem hotarati!.va pup si sa auzim de bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Mare uimire aseara: dupa ce la kineto nu prea a avut chef de nimic (era obositsi a dormit la intoarcere pe drum) si degeaba incerca kinetoterapeuta sa il invete sa se ridice din pozitia sezand (pe scaun de ex) el nu voia si pace, acasa aveam in dormitor scaunelul de masina in care s-a urcat singurel si numai ce il vad ca se trage cu funduletul mai la margine, si se ridica in picioare, face 2 pasi singurel si se arunca in brate la taica-su S-a ridicat prin fortza picioarelor, fara sa se impinga in manute... Imi venea sa il mananc... Am ramas masca si eu si taica-su si el era tare fericit...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

VALI, PAULA

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Felicitari Felis pentru toate progresele lui Mihaita.
paul al meu de la ziua Alexei a inceput sa mearga. In prima zi 1-2 m, a 2 a zi mai mult si acum merge dintr-o camera in alta. Este asa de dulce si de nesigur...dar incerca si se deplaseaza. Nu mai spun ca dupa ce face la olita spune GATA.
Ardeleanu, nu mai sta pe ganduri, este bine s afie cat mai apropiati de varsta si sa cresca impreuna. Hai, da batai calului sa ....
Succes si speram sa ne dai de veste pana la Craciun ca vine barza si la voi.



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

multumesc paula,eu sper sa fim odata hotarati pt asta.imi doresc din tot sufletul inca un bb,si stiu ca pe cristi o sa il ajute un fratior sau o surioara.felis,ma bucur pt mihaita si va doresc multa sanatate tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Felis,felicitari pt Mihaita.Paula,felicitari pt Paul.Corina dai batai:sa vedem care cheama prima barza.

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Nu lasati timpul sa treaca, e foarte bine sa fie cat mai aprope de varsta si va va ajuta enorm si copilu cu probleme si pe voi...
Vreti sa va povestesc eu cateva repere dintr-o zi ...
Se vad dimineata si striga OOOOOO.........., apoi se puna si se mangaie...., la masa se cearta, se imping, se musaca....
In camera, Paul se uraca pe Alexa si se harjonesc....si iar se urca si se fugaresc....
Aseara a facut Paul kk si am vreut sa-l sterg dar am terminat servetele. Cand am venit cu un pachet Alexa il stergea la fundulet si tot spunea COC, COC.....Am ras cu sotul, nu va spun ca tot o intrebam si unde este, si ce faci.....???
Daca vreti si voi sa va bucurati, sa aveti si o raza de soare la voi in casa puneti mana si mai faceti un copil. Cu siguranta nu va fi bolnav.

Bafta

Succes.



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

of PAULA... cat de optimista esti... Mai intai astept sa ma mut la 2 camere sa vad daca reusesc si eu sa ma linistesc putin ca sunt cu nervii "pe bigudiuri"... nu mai pot si abia apoi AM SA MA GANDESC daca am moralul necesar pt al 2-lea copil...

KRYS multumim

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput