Parinti de copii cu SD 2

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dicrisa spune:

Imi permit sa va contrazic: nu e vorba de pacatele nimanui aici, ci doar de o eroare genetica!
Asemenea lucruri se intampla peste tot si daca cineva ar avea un raspuns la asta....acum am fi toti frumosi si sanatosi.
Ma indoiesc ca copilasii vostri au pacatuit cu ceva, ei nu au nici-o vina!!!
Asa ca nu mai afirmati prostii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Multumesc, fiecare avem pacate dar nu am omorat sau facut cuiva rau niciodata, poate nevoit si ceva minor. Nu am despartit case, nu am urat pe cineva, nu am luat bani de la cineva.....m-as bucura sa fie multi ca mine.
Nu vreau sa comentez.




Paulacu Paul sau David???? 32+ siAlexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Da, ea este sanatoasa si au 2 copii, acum nu mai stiu nimic de ei, sunt undeva langa Bucuresti la curte si cand i-am cunoscut el nu avea de lucru dar lucra cu ziua sa-si intretina familia. Sunt tineri si nici nu spui ca are SD. Este foarte inalt si bine facut, deci barbat adevarat. Nu stiu mai multe, astea le stiu de acum 1 an in urma.



Sa stiti ca acesti copii sunt de la Dumnezeu si vor fi ai lui in continuare. Asa cum sunt genetic tot de el sunt creati. Nu vreau sa intru in amanunte ca nu ma pricep si decat sa va spun prostii mai bine tac. Am spus doar ce am stiut.






Paulacu Paul sau David???? 32+ siAlexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Scuze ca nu am mai intrat si aici, dar stau f prost cu timpul si sa scriu peste tot nu pot, motiv pt care am cerut moderatorilor sa inchida subiectul lui Mihai si cine vrea sa stie ce mai face el sa vina aici sa citeasca. Mai multe amanunte acolo...
Asa ca de acum, voi intra mai des (sper) si pe aici!....

F interesant despre persoanele cu SD care sunt si casatorite!...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61238" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Ce ma bucur ca ai mai intrat si pe aici pe la noi...Eu personal am mai vazut la subiectul lui Mihaita si nu pot spune ca nu sunt la curent, dar sunt parinti care nu stiu si nu intra.
Sa faci mai multe poze in care sa fii si tu mai des in ele.






Paulacu Paul sau David???? 32+ siAlexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Buna FELIS, buna parinti!
FELIS, nu stiu daca ai primit PM de la mine si in consecinta nu stiu daca te-ai suparat (sau poate nu) pe oferta mea. Sper ca nu asta te-a determinat sa ii rogi pe moderatori sa inchida subiectul de la umanitare. Vreau sa-ti spun ca am tot respectul si simpatia pentru tine si ca imi cer scuze daca te-am jignit involuntar. Mi-ar face placere sa ne cunostem intr-o zi, daca bineinteles si tu ai vrea.


Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by Andries

Buna FELIS, buna parinti!
FELIS, nu stiu daca ai primit PM de la mine si in consecinta nu stiu daca te-ai suparat (sau poate nu) pe oferta mea. Sper ca nu asta te-a determinat sa ii rogi pe moderatori sa inchida subiectul de la umanitare. Vreau sa-ti spun ca am tot respectul si simpatia pentru tine si ca imi cer scuze daca te-am jignit involuntar. Mi-ar face placere sa ne cunostem intr-o zi, daca bineinteles si tu ai vrea.


Andries



O... Doamne, nu... cum sa ma superi... Am primit PM-ul tau dar nu ti-am raspuns dintr-un motiv f intemeiat: PAxela a zis mai demult ca mi-l da pe al ei si inca nu am avut timp sa o intreb daca mai e valabil ce mi-a zis. Oricum, iti multumesc f mult pt ca te-ai gandit la Mihai... Pana maine iti dau raspunsul.
si bineinteles ca mi-ar place si mie sa ne cunoastem.
Voi reveni si cu alte poze mai ales ca azi am fost la prima petrecere a lui Mihai, unde in ciuda faptului ca era cam obosit s-a simtit f bine.

Paula, eu nu tin sa apar in fotografii. DAca sunt prim preajma, ok... dar in general eu fac pozele

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61238" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Dac tot am promis am pus si poze de la petrecere... si fug la treaba... la contabilitatile mele!...

Paula, ce mai face burtica?

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61238" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Am spus sa te mai vedem si pe tine in poze....
Burtica e bine, se joaca toata ziua dar este din ce in ce mai greu. Alexa nu merge decat ajutata, nu se da jos singura de pe pat....si eu sunt baza, deci imi e foarte greu. Mama ma ajuta in limita timpului, are si ea casa si nu vrea sa se mute la noi nici macar pana nasc. Mai vedem poate o conving. La cum da semne de veselie si la cat de activ este sper sa fie si sanatos. Azi am 8 luni si 1/2 si mai am foarte putin, dar sper din suflet sa fie bine pana in finala. Ma gandesc la trafic si imi este foarte frica, nici pe Alexa nu as vrea sa o opresc de la tratament, gimnastica...pt. ca eu nu mai pot conduce(mai ales acum cu umezeala...). Mai am putin si nu mai intru in masina, am luat cam mult, am cu 20 kg pana in prezent.... Sper sa nu merg in ritmul acesta si sa ajung ca la fetita sau mai mult. In rest e bine, multumesc lui Dumnezeu, e foarte bine.
Cel mai mult ma amuza cand Alexa il pupa pe cel mic si el reactioneaza, se misca, se agita....si ea il mai pupa si tot se joaca, nu stiu ce e in mintea ei dar e geloasa pe mine daca pun mana pe burtica, tipa sa o las doar pe ea.
Voi cum mai mergeti, am vazut ca aveti un par....de fetita nu alta.
Si baiatul lui Valentin e foarte bine, sa vezi ce evolutie si cat de bine ii merge...foarte bine. Ma bucur cand vad alti copii ca merg bine si sunt altfel decat de obicei.
Sanatate si numai bine.









Paulacu Paul sau David???? 32+ siAlexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boobooricu spune:

Felis, Paula,am intrat sa va felicit pt copilasi vostri si pt puterea vostra!M-am uitat la poze si amandoi sunt niste bombonele! Multa sanatate in continuare si succes!
P.S Paula,vino pe clubul nurorilor, si descarca-te..ce femeie nebuna..(ma refer la socra)

elena
http://photos.yahoo.com/boobooricu2004

Mergi la inceput