Oportunitati de munca la domiciliu (5)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui xxxwoman

http://mlmnews.opv.ro/investitorii-zeekrewards-au-de-asteptat-mult-timp-pana-isi-vor-recupera-banii/?p=1733/

Stire primita pe mail....


nu cred ca e vorba de al'de din astia da dadeau cu advertul, cred ca au si investitori din aia ca la carte, care "plang" dupa mai multi bani decat cativa dolari virtuali, imi pare rau de fetele care nu au apucat sa-si recupereze banii de subscriptie, eu macar am reusit..desi scazand comisoanele de transfer bancar sunt in pierdere cu 6 lei, asta e, avand in vedere ca nu beau, nu fumez la femei nu merg imi pot permite sa pierd 6lei o data la un an :))...pe vworker n uam prins nimic, in plus e perioada moarta sau ce?..nu am mai primit nimic pe mail, dar nici pe site nu m-am mai logat de peste o saptamana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Nu am apucat nici eu sa periez vworker cu atentie in ultima perioda, miercuri seara am ajuns, vineri am prins un proiectel mic de o ora jumate.

Am mai aplicat dar din zbor asa, n-am stat sa analizez.. Din ce aplicasem inainte de concediu imi vin mailuri ca au expirat...
M-a contactat Galaxy pentru un alt bonus, asa ca urmatoarele 10 zile le am pline din nou. La el daca prindeti un proiect e super dupa. Eu in ultima luna din proiectele cu el mi-am scos parleala... Intre doar mici mici, de cateva ore - 1 zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Incercati niste teste din alea de certificare...
Eu am doua - unul cu computer skills si unul cu business plans... nu prea au de-a face cu data entry dar parca dupa ele au venit mai multe invitatii punctuale pe proiecte, am mai avut discutii, mi-am permis sa refuz unele proiecte dupa discutii daca mi s-a parut ca e prea multa bataie de cap....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Buna fetelor,

Am incercat eu sa citesc pe aici dar cum n-am timp ca sunt la munca va rog sa imi spuneti si mie o posibilitate de a castiga bani in plus lucrand in week-end sau seara...Eu ma pricep pe calculator, ca asta fac si la munca si daca ma strofc ma pricep la orice :D
da-ti-mi si mie o idee va rog :)

Multam frumos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Ce inseamna "ma pricep sa lucrez la computer"? In ce programe te descurci bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Crinutz, fa-ti timp si citeste de prin urma, capitolul 4 si 5 din subiect si o sa afli varianta mea cu vworker.com
Mi-e greu sa reiau discutia, raspund punctual daca mai sunt neclaritati care sa apara pe parcurs.

Trebuie sa-ti faci putin timp pentru ca o faci pentru tine. Nu stiu daca altcineva e mai dispus sa-si faca timp sa reia anumite discutii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Pai ma pricep in sensul ca sunt rapida pt ca asta fac toata ziua aici, scriu repede, stiu xls (mai am de invatat dar prind repede), stiu putin photoshop, stiu sa folosesc un program de facut filmulete, slideshow-uri, aici lucrez cu niste programe mai deosibite avnd in vedere ca producem cataloage interactive si unele programe sunt inventate ca sa zic asa aici de echipa de developeri (probabil in alta parte nu o sa le am), internet stiu la greu :D, lucrez cu programe gen FTP (upload pe serverele clientilor), notepad++, ma pricep la "checking" pt caa asta fac, caut ca un produs sa fie facut corect, conform unei matrite stabilite de client. E cam greu sa spun ce fac dar in principiu pe calcvulator ma cam pricep si prind si f repede.

O sa imi fac timp sa citesc. Am cautat deja pe google derspre vworker, o sa aprofundez si mai intreb.

Daca mai aveti idei va astept cu drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

zeek-ul s-a dus pe apa sambetei si pe vworkers vad ca nu a "prins" nimeni nimic de ceva saptamani, in afara de xxwoman care e "veterana"

alte oportunitati, mai are cineva propuneri, idei ? Eu as putea sa "rup" 2-3 ore pe zi, in timpul serviciului si pe langa, cred ca majoritatea fetelor de aici pot aloca doar atat.
Sau ne apucam de crescut prepelite ?

Va pup si spor

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

:)) Sunt dispusa sa cumpar oua sa "crestem afacerea".

Daca va pot ajuta mai mult de atat, sunt la datorie... V-am zis, una dintre voi n-a postat pe forum, mi-a trimis PM, si dupa dadaceala a prins 2 proiecte si un bonus, are banii incasati. N-am facut mai nimic in plus decat aici, doar am discutat punctual pe proiecte, i-am sugerat preturi, si am ajutat-o sa termine urgent primul proiect (era panica aia vai, l-am prins, ce ma fac daca nu-l termin....bocete si lacrimi crunte cu final fericit).

Insistati cu bidurile ca oricum sunt nelimitate, faceti un test de certificare si asteptati, tre' sa iasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Crinutz

Pai ma pricep in sensul ca sunt rapida pt ca asta fac toata ziua aici, scriu repede, stiu xls (mai am de invatat dar prind repede), stiu putin photoshop, stiu sa folosesc un program de facut filmulete, slideshow-uri, aici lucrez cu niste programe mai deosibite avnd in vedere ca producem cataloage interactive si unele programe sunt inventate ca sa zic asa aici de echipa de developeri (probabil in alta parte nu o sa le am), internet stiu la greu :D, lucrez cu programe gen FTP (upload pe serverele clientilor), notepad++, ma pricep la "checking" pt caa asta fac, caut ca un produs sa fie facut corect, conform unei matrite stabilite de client. E cam greu sa spun ce fac dar in principiu pe calcvulator ma cam pricep si prind si f repede.

O sa imi fac timp sa citesc. Am cautat deja pe google derspre vworker, o sa aprofundez si mai intreb.

Daca mai aveti idei va astept cu drag.

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

Bodrum Aegean Dream resort 2009
Canakkale
Grecia 2006/2007
Thassos 2009


pai decat sa vauti pe google, fa-ti un cont pe vworker si studiaza problema la sursa

Mergi la inceput