Cei mai frumosi obrajori de bebelus !

Cei mai frumosi obrajori de bebelus ! | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Cine are cei mai frumosi obrajori de bebelus?

Da stim :), fiecare mamica de bebelus se bucura de atingerea celor mai frumosi obrajori. Asadar, te invitam sa ne arati si noua obrajorii bebelusului tau si poti castiga premii frumoase de la Nivea Baby. Trimite o poza cu obrajorii bebelusului tau la adresa: poze@desprecopii.com , impreuna cu numele de membru Desprecopii si astfel intri in concurs.

Citeste www.desprecopii.com/info-id-7521.htm" target="_blank">aici despre premii si regulament.

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=3&folder=Cei mai frumosi obrajori de bebelus" target="_blank">AICI este albumul de concurs.

succes !



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Incredibil ! Au aparut in album cei mai frumosi obrajori care i-am vazut vreodata!

Convingeti-va si voi www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cei mai frumosi obrajori de bebelus" target="_blank">cei mai frumosi obrajori de bebelus

Va dorim succes tuturor!



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/3m.jpg" border="0">

www.desprecopii.com/Images/Upload/me.jpg" border="0">



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/ae.jpg" border="0">

www.desprecopii.com/Images/Upload/ao.jpg" border="0">

www.desprecopii.com/Images/Upload/lk.jpg" border="0">

Asteptam si pozele cu obrajorii vostri la adresa poze@desprecopii.com



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_boldan spune:

Buna,
In data de 01.11.2011 am primit un email in legatura cu concursul "Ce fel de piele are bebelusul tau NIVEA".
Dau copy/paste la email:
Hello elena_boldan

Ai primit un mesaj de la : Anda08 (andraf@desprecopii.com)

La: http://forum.desprecopii.com/forum/

Felicitari!

Sunteti una din fericitele castigatoare la concursul Ce fel de piele are bebelusul tau NIVEA.

Astept datele dvs cat mai curand posibil pe PM sau pe adresa de mail andraf@desprecopii.com : nume/prenume, adresa, cod postal, user DC si nr telefon.

Va multumim pentru participare si va asteptam si la alte concursuri frumoase!

Am trimis datele la email-ul dvs, PM nu am putut deoarece imi apare un mesaj ca "utilizatorul nu primeste PM".
As dori sa stiu cum pot intra in posesia premiului.

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
elena_boldan Publicat la - 06/11/2011 : 11:35:04
--------------------------------------------------------------------------------
Buna,
In data de 01.11.2011 am primit un email in legatura cu concursul "Ce fel de piele are bebelusul tau NIVEA".
Dau copy/paste la email:
Hello elena_boldan

Ai primit un mesaj de la : Anda08 (andraf@desprecopii.com)

La: http://forum.desprecopii.com/forum/

Felicitari!

Sunteti una din fericitele castigatoare la concursul Ce fel de piele are bebelusul tau NIVEA.

Astept datele dvs cat mai curand posibil pe PM sau pe adresa de mail andraf@desprecopii.com : nume/prenume, adresa, cod postal, user DC si nr telefon.

Va multumim pentru participare si va asteptam si la alte concursuri frumoase!

Am trimis datele la email-ul dvs, PM nu am putut deoarece imi apare un mesaj ca "utilizatorul nu primeste PM".
As dori sa stiu cum pot intra in posesia premiului.


topicul concursului Ce fel de piele are bebelusul tau NIVEA se afla aici http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167280&whichpage=11 , datele dvs. au fost primite, urmeaza sa fiti contactata probabil la telefon insa, de abia dupa ce vor trimite toti castigatorii datele cerute.



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/vl.jpg" border="0">

www.desprecopii.com/Images/Upload/lyl.jpg" border="0">

Concursul continua!!! Asteptam in cntinuare fotografii cu cei mai frumosi obrajaroi de copilasi.

Trimite si tu una la adresa poze@desprecopii.com , impreuna cu numele de membru Desprecopii si astfel intri in concurs.

Mult succes tuturo!



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piciumeu spune:

si noi dorim sa participam o sa trimitem poza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_boc spune:

Salutare,

As vrea sa stiu in cat timp apar pozele in album. Am trimis ieri o poza si acum nu o gasesc in album.

Multumesc,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
cristina_boc Publicat la - 17/11/2011 : 17:01:30
--------------------------------------------------------------------------------
Salutare,

As vrea sa stiu in cat timp apar pozele in album. Am trimis ieri o poza si acum nu o gasesc in album.

Multumesc,


Toate fotografiile sunt aprobate si puse in albumul de concurs manual, de un moderator - cu putina rabdare vor aparea si pozele dvs. si veti primi un mail de confirmare

Toate cele bune si succes la concurs



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

la 4 ani mai este bebelus?

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput