Holla!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

"Holla" (titlul subiectului) o fi cuvint unguresc?

bravo Laslo la tine! Fetili istea is invidioase ca pina si gindacii tai valoreaza 2000 (de ce?!?!) de aia rid de tine

****************************************************************


Emma INVINGE cancerul! In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!



excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Eu cred ca se referea la anul 2000 si ceva, cand s-a facut ultima renovare a apartamentului. Sau nu...
Da' totusi cum drac a dat foc la gandaci in cuib, pai cum naibii stateau aia toti in cuib, ce erau gaini la clocit ???

Kiki si Nicolae-Razvan (31.01.2006)

www.dropshots.com/asteryaro
www.dropshots.com/asteryaro1
www.dropshots.com/asteryaro2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Cred ca ii pandea ziua, cand aia nu umbla asa mult...or sta si ei la clocit, n-ati vazut ce se inmultesc?? Bietu' Laslo, ce i s-o fi intamplat? sau o fi si uitat pe unde a scris problema lui?!

"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

casapit-ai gandacii??




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Ioaiii ... subiectul meu preferat de pe DC
Al doilea pe lista cred ca-i ala cu flambarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

pare-se ca in fiecare seara reusesc sa gasesc cate-un subiect de genul care sa ma binedispuna

giulia si alex-raoul (22.09.2002)
"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui TweetyGeo

Regent e scump si nu prea se gaseste. Incearca cu K-otrine. Dizolvi o fiola intr-un litru de apa si dai in locurile intunecoase, unde au obiceiul sa se ascunda. Repeti procedeul intai la 2 saptamani, apoi la o luna si apoi 1 data pe an.


era 5-6 lei fiola.....eu puneam in sticla de 2 litri si ii puneam pulverizator...dar dupa o luna, doua apareau din nou...

si nu mai radeti, are dreptate, cand dau buzna disperati (probabil ca a facut curat alt vecin) dau buzna vreo 3-4 generatii si sunt atat de diferiti ca forma, culoare, dimensiuni incat crezi ca sunt mai multe natii...

Doamne fereste! bine ca am scapat...am vandut apartamentul

Mergi la inceput