inselata

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

amyra felicitari pt puterea si vointa de care ai dat dovada!!! multa fericire alaturi de antonio si sa-ti ajute dumnezeu sa-ti refaci viata cat mai repede....bafta in cautarea unui job.

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
POZE
www.dropshots.com/arleena" target="_blank">Filmulete1 www.youtube.com/profile_videos?user=arleena79" target="_blank">Filmulete2
nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Bravo...simt linistea din glasul tau!

Mami si www.babiesonline.com/babies/n/nasturica" target="_blank">Ioana nasturica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetaim spune:

Draga de tine, Amira,te felicit pentru puterea pe care ai avut-o.Iti doresc tot binele din lume!Am citit povestea ta si cred ca asta era cel mai bun lucru pe care-l puteai face.Oricum el nu va merita...el va fi ocupat toata viata sa se indragosteasca de una si de alta.Copilul va avea tata.Daca el va vrea serios sa faca parte din viata lui.Te pup pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Cred ca ai luat decizia corecta. El oricum nu s-ar fi schimbat ca de, tu erai acasa, ea era disponibila pentru distractie.

Gandeste-te la viitorul tau si al lui Antonio si gandeste-te la el la trecut.

Keep the promises you make to yourself.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Amyra, te-am citit dar nu am postat. Te felicit pentru curajul tau, cred ca ai facut alegerea potrivita.
Iti doresc multa putere in continuare pentru ca o vreme va fi mai greu. Dar daca ai sprijinul familiei si pe micutul Antonio linga tine sigur iti va fi mai usor!
Apoi mai este si DC!

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Felicitari Amyra,
ma bucur k ai facut ceea ce era avident k trebuie sa faci si in felul asta tu si Antonio v-ati gasit linistea. Insa ...nu uita! Continua drumul si da-l in judecata pt pensia alimentara, pt Antonio. Va fi sau nu un tata cum trebuie in continuare, asta ramine de vazut, numai k deocamdata, tu va trebui sa ii asiguri cele necesare lui Antonio si asta o vei face cu ajutorul banilor "lui", k doar e si copilul lui. Nu amina si nu fii inima larga, gindindu-te k sa-l lasi pe el in pace si sa nu mai aveti de-a face prea mult unul cu altul. Stiu cazuri cind asa au facut unele femei si ...mai tirziu le-a parut rau pt k au pierdut acesti bani, care ar fi fost un bun ajutor pt ele si bebici... bani care din partea "respectivilor", s-au dus oricum pe "domnisoare" sau mai stiu eu pe ce prostii.

Pup pe amindoi,


Marce 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ken spune:

AMIRA numai bine ,sanatate ,sa iti creasca baietelul mare si frumos si DD sa te calauzeasca in tot ceea ce faci.SI aveti grija de voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina2222 spune:

amyra, viata e unica si nu se mai intoarce niciodata !NU TE LAS SA MAI SUFERI !Am fost casatorita 5ani, de la 19 pana la 25de ani, a urmat un divort pentru ca deja "ma facusem mare" si am avut puterea de a spune NU!, m-am si mutat in alt oras unde muncesc si locuiesc cu chirie de 3 ani si jumatate.Mi-a fost foarte greu, dar am avut CURAJ, ceea ce trebuie sa ai si tu.Ajungi sa nu te mai pretuiesti, si nu ai voie!ESTI UNICA!Uita-te in oglinda si redescopera-te!Am suferit si eu, n-am avut copii, dar si daca as fi avut, l-as fi parasit!Trebuie sa faci orice, dar NU TE MAI UMILI!Si o sa vezi ca nu-ti va opri copilul.Te ameninta.Copilul, pentru un barbat, este o piedica chiar daca il iubeste, nu se va inhama la a-l creste.Eu nu cred.Vei suferi ceva timp, dar crede-ma iti va trece si iti garantez ca-ti vei reface viata!FI PUTERNICA!Nu mai permite sa fi umilita!Eu de exemplu, acum sunt in pragul casatoriei.Ai curaj si incredere in tine!Desparte-te de el!E un nemernic!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina2222 spune:

ma bucur ca ai facut-o deja!
asa m-am revoltat, ca n-am mai citit pana la sfarsit!
Am simtit instantaneu impulsul de a-ti scrie!
Eu una sunt alaturi de tine!
Curaj!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zio spune:

quote:
Originally posted by amyra

am pus cap la cap toate minciunile spuse de "ubitu'"......arata binisor gagica avand in vedere ca avea doar 15 ani...





O fi fica-sa!Mai stii?!

Mergi la inceput