ce nu va place la el?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simsimona spune:

Lemoni, de fiecare data cand il gasesti ridicat, il chemi (cu tipete), de oriunde s-ar afla si-l rogi sa-l lase in jos ca tu asa l-ai lasat ultima data... Incearca de mai multe ori asa si-o sa vezi ca nu va mai uita.
Succes!
Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

quote:
Originally posted by Lemoni

Hai ca mi-am mai adus aminte ceva ce nu imi place la "ei " defapt ca am si doi baieti,ca uita domne scaunul de la WC ridicat ,am oroare la chestia asta chiar vroiam sa deschid un subiect pe tema asta si niciodata nu pun sulul de hartie acolo pe chestia aia.Aici mai am o problema si la servici suntem 3 fete la birou si niciuna nu pune hartia igenica la locul ei ,hai ca eu sunt obsedata nu mai schimb acolo ca o schimb mereu acasa dar ele sunt singure deci ce scuza au!?(noroc cu femeia de servici) Ok ce e cu scaunul ala e asa de greu de lasat jos?
La voi cum este? Daca reusiti sa ii faceti sa lase scaunul jos sa-mi spune-ti si mie secretul va rog.



dar de ce-i asa o problema daca e scaunul sus??? mie mi-e indiferent, ba chiar as prefera sa fie sus. el il lasa mereu jos, si a fost drum lung si greu sa-l fac sa dea cu solutie sa curete colacul dupa ce l-a stropit complet. ASTA mi se pare muuuuult mai gretos. Inca se mai intampla din cand in cand, dar din ce in ce mai rar.

Deci: bucurati-va ca-l da in sus!



Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Mocca
"barbatu e oglinda femeii de langa el " si asta ar trebui sa ne dea de gandit,nu ?



Cand ma uit la barbatul meu,sincer,nu mi se pare ca m-as uita in oglinda.
Nu stiu cine a spus aceasta vb "celebra",dar tare nu sunt de acord cu ea...


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

quote:
Originally posted by adinag

quote:
Originally posted by Lemoni

Hai ca mi-am mai adus aminte ceva ce nu imi place la "ei " defapt ca am si doi baieti,ca uita domne scaunul de la WC ridicat ,am oroare la chestia asta chiar vroiam sa deschid un subiect pe tema asta si niciodata nu pun sulul de hartie acolo pe chestia aia.Aici mai am o problema si la servici suntem 3 fete la birou si niciuna nu pune hartia igenica la locul ei ,hai ca eu sunt obsedata nu mai schimb acolo ca o schimb mereu acasa dar ele sunt singure deci ce scuza au!?(noroc cu femeia de servici) Ok ce e cu scaunul ala e asa de greu de lasat jos?
La voi cum este? Daca reusiti sa ii faceti sa lase scaunul jos sa-mi spune-ti si mie secretul va rog.



dar de ce-i asa o problema daca e scaunul sus??? mie mi-e indiferent, ba chiar as prefera sa fie sus. el il lasa mereu jos, si a fost drum lung si greu sa-l fac sa dea cu solutie sa curete colacul dupa ce l-a stropit complet. ASTA mi se pare muuuuult mai gretos. Inca se mai intampla din cand in cand, dar din ce in ce mai rar.

Deci: bucurati-va ca-l da in sus!



Adina & Jasmina (24 iulie 2003)



He, he asta imi aduce aminte de o seara cand ne-am intors de la o petrecere si el se cam ametise. S-a dus la buda si nu numai ca a uitat sa tinteasca WC-ul dar a nimerit si un pic pe langa.
Bineinteles ca m-am umplut de draci si i-am spus ca nu e toaleta publica si sa faca bine sa dea cu mopul si sa stearga si WC-ul. In timp ce supravegheam eu toata actiunea asta, ma umfla rasul de nu mai puteam.
El ametit bine, chinuindu-se sa masoare un capacel de Mr. Proper sa umple galeata, sa dea cu mopul... etc.
De atunci nu mai gasesc nici strop pe WC, asa i-a intrat frica de nebuna in cap

www.tickercentral.com/view/76xc/1.png" target="_blank">Slabesc,slabesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Pt mine este o problema ca ma duc la Wc in viteza si scaunul e ridicat iar eu ma asez pe ceramica si este destul de rece,daca tip cine a fost ultimul e o problema ca dau vina unul pe altul asa ca nu am succes pana mai acum un an sau doi nu faceau asa si probabil de aceea nu sunt obisnuita si am si dezavantaj eu sunt trei eu sunt una!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miau-miau spune:

yo nu inteleg de ce atita nervi cu capacul de la WC. De ce sa nu ceara si el ca dupa ce lasi capacul in jos si faci pipi, sa-l ridici inapoi. Adica de ce unul are mai multe drepturi ca altul. E ami cinstit daca fiecare il ridica/lasa dupa nevoi si il lasa asa cum e cind pleaca din buda. In felul asta fiecare are de facut un numar egal de ridicari/lasari in jos ale capacului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Miau Miau tu cu cine ti aici? credeam si eu ca aici gasec intelegere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miau-miau spune:

incerc sa ma conving singura de cele ce le scriu. Fat-frumos cu maniere de domn elegant nu exista, asa cum nu exista nici zina zinelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

MIAU=MIAU - Ai haz!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clayhanger spune:

Metoda cu chematul barbatului de oriunde ar fi sa puna jos capacul a functionat si la mine. Cand sunt 3, din pacate, nu stiu cum se mai poate aplica chestia asta!

miau-miau, interesant cu numarul egal de ridicari si coborari. Ai si tu dreptatea ta, dar principiul de baza in chestiile astea, pentru mine, e sa lasi lucrurile asa cum le gasesti (el sa le lase, mai concret )! Iar el poate face pipi si cu capacul jos, fara sa-i fie greu, pe cand eu...


Fashion is a form of ugliness so intolerable that we have to alter it every six months. - Moda este o forma de uratenie atat de greu de tolerat incat trebuie schimbata la fiecare sase luni.
Oscar Wilde

Mergi la inceput