Clubul optimistelor

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gyna spune:

BINE AI VENIT CHIQUITITA!!!
Te primim cu
In privinta optimismului si eu sunt la fel ca tine.
O rugam pe Georgi sa te treaca pe lista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

chiquitita,bine ai venit.Normal ca te primim.De ce spui ca erai optimista?I-auzi si la Gyna ca e ...Da' de ce mai fetelor?Ca o viata avem...Lasa sa vezi tu ca toate ies pana la urma bine.
Gyna ce fac bunicutele?Uite cate un pupic pt fiecare si cate 2 pentru ginerelul meu(care o fi dintre ei).Sa sti ca io mai am pretendenti pe-aci pe DC.(adica ea).
alina, misto cadoul.Io sunt programata la o cu tati si daca ma gandesc bine, poate imi iese si un masaj dupa.Ma intrebi cu ce mai omor timpul?Pai are grija fi-mea de asta.Ca toata ziua strang dupa ea si oricum nu se cunoaste.Uite azi de ex i-am aranjat hainutele(eveniment mare ca zic ca fac chestia asta de vreo saptamana).Si ar mai fi si ale noastre da pt alea poate imi fac curaj maine.Cand eram insarcinata imi placea sa cos goblen.Si acum as mai face-o.Daca m-ar lasa ea.Uite ca mi-am adus aminte ca trebuie sa cos pijamaua lui tati ca a rupt-o aseara cand se zbenguia cu Stefania.Ai vazut cum mi-am gasit ocupatie?Si ar mai fi...o gramada de chestii da' de ce sa ma grabesc?Ca si maine e o zi.
Uite io stau si ma gandesc ca daca as merge la munca, mi-as organiza timpul mult mai bine.Asa, zic ca fac asta azi, maine pe ailalta si uite asa...
joker?tu pe unde umbli?nu mai treci pe la noi?
hai ca va pupui si sa aveti un week-end minunat.Al meu o sa fie ca e tati acasa si ma mai scapa de asta mica


Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:


Ce faceti?Va bucurati de primavara?Ca la noi e asa frumos...La fel a fost si ieri.De-aia nu am mai dat pe aci ca am fost pe la tara pe la ai mei.A alergat nebunica asta de am obosit eu tinandu-ma dupa ea.
Voi ce faceti?De ce nu mai dati nici un semn de viata?
Alina, nu stiu la voi da la noi se deschide sigur un PLUS.Abia astept...Deja strang bani
Hai pupici ca ma duc sa aranjez bagajul.Cand se trezeste bebelina ne ducem pe la nasi sa lasam sec.Azi sunt musafir.Mai nasol e maine ca vin finii mei pe la noi si deci se schimba treaba.Sunt gazda
la tot

Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iri_sori spune:

Buna la toate fetele!
AS DORI SI EU SA FIU PRINTRE VOI.
In general sunt optimista, datorita optimismului mi-am atins scopul.
Sa aveti o zi buna.

iri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Buna iri_sori.Bine ai venit.
Daca ai zis ca esti optimista, deja esti printre noi.Imediat te trec pe listuta si te asteptam sa ne soui cate ceva despre tine si bebel(bebei) daca ai, daca nu nu-i bai ca se rezolva.
Asa deci...Restul lumii nu mai dati pe aci...Sau a fost prea frumos azi ca sa mai stati prin casa?


Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iri_sori spune:

BUNA!
Sunt mama a doi baieti (12-14)ani,am un sot foarte optimist pot spune ca eu am mai clacat cu ani in urma ,dar sotul niciodata si acest optimism nea dat curaj sa mergem mai departe.
Va urez sanatate!


iri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gyna spune:

Am trecut sa va salut optimiste!
Bine ai venit IRI_ SORI!
Am inceput saptamana cam stresata. Cum v-am mai spus fiindu-mi bolnave amandoua bunicile nu am cu cine lasa copii saptamana asta. Pana la urma si-a luat sotul cateva zile din concediu, dar de sptamana viitoare chiar nu stiu ce voi face

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Salutare optimistelor!!!!
Eu sunt optimista ca raman gravuda luna asta (desi nu prea cred). Am "muncit" de zor, doamne ajuta!
Voi ce mai ziceti? Ce parerea veti de vremea asta rea, ac nu mai suport sa ninga?!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Hai bon soir!Am terminat cu musafirii si am intrat oleaca pe aci sa va salut.
Chiquitita, cati ani ai si de unde esti?Te chinui de mult sa ramai gravida?Te intreb pt ca eu am ramas prima data gravida dupa trei ani de cand...stii tu.Asa ca nu dispera...
Zici de vreme?La noi a inceput iar sa ninga si bate un vant... de zici ca vine Craciunul...
Gyna nici nu stiu ce sa-ti zic.N-as vrea sa fiu in pielea ta.Hai ca pana saptamana viitoare gasesti tu o solutie.Nu mai ai frati, surori,cumnate care sa te ajute cateva zile?
Alina,lulu diadaniela,catalin,joker,iri_sori voi pe unde umblati?Nu mai treceti pe la noi?
tot

Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Buan Gerogi75!
Am 26 si imcerc de 3 luni, dar mai serios de luna asta, am un ciclu neregulat, nu pot gasi exact ovulatia si poate am ratat-o!!! Dar chiar vreau!!! Vezi, sunt optimista (), ce sa zic si eu acu!

Pupici!!!

Mergi la inceput